خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->بیک‌زاده:با دست پُر برمی‌گردیم
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
بیک‌زاده:با دست پُر برمی‌گردیم
کد خبر : ۵۶۲۹۹
تاریخ ارسال : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه

بیک‌زاده:با دست پُر برمی‌گردیم
مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: در دیدار با الریان فقط به برد فکر و نتیجه دیدار اول را جبران می‌کنیم و با دست پُر از قطر باز می‌گردیم.


هاشم بیک‌زاده، در خصوص شرایط استقلال پیش از دیدار روز سه‌شنبه برابر الریان قطر عنوان کرد:  تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و خودمان را برای بازی با الریان آماده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مصدومیت را پشت سر گذاشته، افزود: در کنار تیم ملی بودن روحیه خوبی را به من داد و شرایطم بهتر شد. اکنون فقط به بازی با الریان فکر می‌کنم و برای بازی‌های استقلال آماده می‌شوم.

بیک‌زاده درباره اینکه استقلال در اولین بازی آسیایی‌اش برابر الشباب شکست خورد و چگونه قرار است این شکست را جبران کند، گفت: بازی با الشباب برای ما تمام شد و شکست برابر این تیم را فراموش کردیم. اکنون فقط به بازی‌های آینده فکر می‌کنیم تا بتوانیم با نتیجه گیری در دیدارهای پیش‌رو از گروه‌مان صعود کنیم. می‌خواهیم در 5 بازی باقی مانده شکست برابر الشباب را جبران کنیم.

وی به دیدار روز سه‌شنبه استقلال برابر الریان در قطر اشاره کرد و اظهار داشت: الریان تیم بسیار خوبی است اما مطمئن باشید در این بازی فقط به برد فکر و انشاالله نتیجه دیدار اول را جبران می‌کنیم و با دست پُر از قطر باز می‌گردیم.

بیک‌زاده که هفته گذشته در اردوهای تیم ملی بود، در خصوص 2 دیدار تیم ملی با کویت و گینه عنوان کرد: دیدار با کویت بازی خوبی بود و اولین بار در تیم ملی بازیکنان جوان دور هم جمع شدند و محک خوبی در این بازی خوردند. تصمیم خوبی بود که بازیکنان جوان در این دیدار به میدان بروند و این بازیکنان جوان باید میدان ببینند تا برای آینده آماده شوند.

وی که به دلیل مصدومیت نتوانست تیم ملی را در بازی‌ها همراهی کند، در این باره گفت: خوشحال شدم که دوباره در اردوهای تیم ملی شرکت کردم و در کنار دیگر بازیکنان بود. باید از آقای کی‌روش هم تشکر کنم که با وجود اینکه مصدوم بودم من را دعوت کرد تا در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنم و روحیه خوبی به من داد.

بیک‌زاده در خصوص وضعیت تیم ملی و دیدار تدارکاتی با گینه اظهار داشت: کار خیلی سختی برای جام جهانی داریم و بعد از مدت‌ها توانستیم یک حریف هم سطح نیجریه پیدا کنیم که این اتفاق دیر افتاد، اما توانستیم بعد از مدت‌ها یک دیدار تدارکاتی داشته باشیم. امیدوارم بعد از این بتوانیم خودمان را در اردوها برای بازی‌های جام جهانی آماده کنیم و دیدارهای تدارکاتی خوبی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به بازی‌های استقلال در آسیا می‌تواند تیم ملی را در اردوی آفریقای جنوبی همراهی کند یا نه، خاطرنشان کرد: در این خصوص چیزی نمی‌دانم و باشگاه استقلال با تیم ملی باید هماهنگ شوند. به این موضوع فکر نمی‌کنم و هرجایی که باشم برای تیم ملی و تیم باشگاهی‌ام تلاش می‌کنم و به عنوان یک بازیکن وظیفه‌ام را انجام می‌دهم.

مدافع - هافبک تیم ملی درباره رقابت‌های جام جهانی گفت: جام جهانی خیلی سخت است و اگر بتوانیم قبل از جام جهانی اردوی خوبی داشته باشیم و خودمان را به بهترین شکل آماده کنیم می‌توانیم نتایج خوبی در جام جهانی بگیریم.

 

منبع:تسنیم


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: