خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->حقیقی:وقت فکر کردن به نیلسون را ندارم
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
حقیقی:وقت فکر کردن به نیلسون را ندارم
کد خبر : ۵۶۲۷۹
تاریخ ارسال : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱ و ۴۲ دقیقه

حقیقی:وقت فکر کردن به نیلسون را ندارم
دروازه‌بان ملی‌پوش اسپورت کوویلیا می‌گوید رفتار تماشاگران با بعضی از بازیکنان تیم ملی درست نیست.


علیرضا حقیقی درباره دیدار تیم ملی فوتبال برابر گینه اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که مزد زحماتم را گرفتم و دوباره به تیم ملی دعوت شدم. به نظر من بازی خوبی بود و تیم ملی بعد از چند ماه یک محک جدی خورد.

او ادامه داد: بازیکنان تیم ملی بعد از مدت‌ها کنار هم جمع شده بودند و زمان خیلی کمی در کنار یکدیگر بودند. خود من یک روز قبل از بازی رسیدم. با این حال در جام جهانی حریفان با قدرت کامل به مصاف ما می‌آیند و ما هم باید تا قبل از شروع رقابت‌ها به خوبی خود را آماده کنیم.

دروازه‌بان اسپورت کوویلیای پرتغال درباره حضور 13 دقیقه‌ای خود در بازی هم گفت: بازی در تیم ملی همیشه برای من افتخار بوده و خواهد بود. قبلا هم گفته‌ام که هدفم این است که در جام جهانی دروازه‌بان اول تیم ملی باشم. از آینده فقط خدا خبر دارد. شاید من اصلا به تیم ملی دعوت نشدم اما هدفم این است که فیکس تیم ملی باشم.

او درباره شعارهایی که هواداران علیه دانیل داوری سر دادند، گفت: من به شخص یا بازیکن کاری ندارم اما باید منصفانه بگویم که رفتار هواداران تیم ملی با چند بازیکن اصلا خوب نیست. بازیکنان تا می‌آیند کارشان را شروع کنند سریع علیه‌شان شعار سر می‌دهند. اینجا تیم ملی است و هر بازیکنی که می‌آید دوست دارد به کشورش خدمت کند و پیراهن تیم ملی هم برایش مقدس است.

حقیقی گقت: من خودم را بازیکن حرفه‌ای نمی‌دانم اما تماشاگران ما چه در سطح ملی و چه در رده باشگاهی باید صبر خود را بیشتر کنند. من سه‌، چهار سال در اروپا بازی می‌کنم. واقعا هواداران حتی اگر تیم بد بازی کند و ببازد هم بعد از پایان بازی دست می‌زنند و از تیم تشکر می‌کنند چرا که بازیکنان زحمت خودشان را کشیده‌اند.

دروازه‌بان سابق پرسپولیس درباره اظهاراتی که نیلسون علیه او انجام داده گفت: وقت فکر کردن به اظهارات نیلسون را ندارم و ترجیح می‌دهم به جای برخی مسائل حاشیه‌ای به کارم در اسپورت کوویلیا بپردازم.

حقیقی درباره شرایط تیمش هم گفت: فردا با تیم فیرنسه بازی داریم که در رده یازدهم جدول قرار دارد. بازی مهمی با این تیم داریم و اگر بتوانیم سه امتیاز را بگیریم رتبه خود را در جدول ارتقا می‌دهیم.

 

منبع:ایسنا


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: