خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل -> انتقاد آقای خاص از بازی‌های ملی
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
انتقاد آقای خاص از بازی‌های ملی
کد خبر : ۵۶۲۶۷
تاریخ ارسال : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰ و ۰۲ دقیقه

انتقاد آقای خاص از بازی‌های ملی
سرمربی پرتغالی چلسی از برنامه بازی‌های ملی که منجر به مصدومیت چند بازیکن وی شده است، انتقاد کرد.


هفته بازی‌های ملی که در آن اکثر بازیکنان تیم‌های اروپایی برای تیم‌های ملی کشورشان به میدان رفتند، برای ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی چندان خوشایند نبود، چرا که با مصدومیت داوید لوئیز مدافع برزیلی‌ آبی‌پوشان لندن همراه بود.

مورینیو با ابراز نارضایتی از تاثیر بازی‌های ملی اواسط هفته گذشته بر عملکرد بازیکنان چلسی، ادعا کرد تمرینات آماده‌سازی تیمش تحت تاثیر این بازی‌ها قرار گرفته است. او که اکنون 3 بازیکن مصدوم (داوید لوئیز، ادن ازار و اشلی کول) دارد، در خصوص بازی‌‌های ملی و تاثیر آن بر عملکرد تیمش گفت: ادن ازار بازیکن خوبی است اما او حالا مشکلات دیگری دارد. اشلی کول هم 2 روز پیش مصدوم شد.

وی عنوان کرد: می‌خواهیم به انگیزه و غرور بازیکنان احترام بگذاریم اما آنها به تیم‌های ملی‌شان می‌روند و با مصدومیت و مشکلات دیگری برمی‌گردند. داوید لوئیز یکی از این بازیکنان است که تاکنون بازی‌های مهمی را از دست داده است. او به تیم ملی‌اش می‌رود و مصدوم برمی‌گردد.

آقای خاص افزود: حالا من باید چند روز منتظر بازیکنانم بمانم. بعد از بازی‌های روز چهارشنبه که برخی بازیکنان ما مجبور شدند به قاره‌های دیگر سفر کنند، نتوانسته‌ایم آنطور که باید و شاید تمرین کنیم.

شاگردان ژوزه مورینیو امشب در هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، در دربی لندن میزبان تاتنهام هستند.

 

منبع: تسنیم


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: