خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->فقط معجزه میتواند شوماخر را از مرگ نجات دهد
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
فقط معجزه میتواند شوماخر را از مرگ نجات دهد
کد خبر : ۵۶۲۶۰
تاریخ ارسال : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه

پزشکان اعلام کردند؛
فقط معجزه میتواند شوماخر را از مرگ نجات دهد
پزشکان به خانواده میشائیل شوماخر اعلام کرده‌اند تنها یک معجزه می‌تواند دارنده 7 عنوان قهرمانی رقابتهای فرمول یک جهان را به زندگی بازگرداند.


میشائیل شوماخر اکنون دو ماه است به دلیل برخورد سرش با یک سنگ در هنگام اسکی کردن به کما رفته و دربیمارستان گرنوبل بستری است.

در حالی که هنوز امیدها برای بازگشت شوماخر به زندگی در بین خانواده او وجود دارد اما گفته می‌شود شرایط این اسطوره فرمول یک جهان وخیم‌تر از چیزی است که تصور می‌شود.

روزنامه دیلی تلگراف از زبان یک خبرنگار آلمانی نوشته پزشکان به خانواده شوماخر اعلام کرده‌اند شرایط بدتر از چیزی است که به نظر می‌آید و باید خود را آماده هر اتفاقی کنند. این خبرنگار گفت: پزشکان به خانواده شوماخر گفته‌اند تنها یک معجزه می‌تواند میشائیل را به زندگی بازگرداند. او در شرایط بدی قرار دارد اما تا زمانی که خانواده شوماخر بیانیه‌ای رسمی اعلام نکنند ما نمی توانیم چیزی را منتشر کنیم.

یک منبع دیگر گفت: معجزه بعضی وقتها رخ می دهد اما امید کمی وجود دارد که شوماخر از این وضعیت خارج شود.

این در حالی است که پزشکان معتقدند به دلیل صدمه شدیدی که به مغز شوماخر وارد شده در صورتی که او از کما هم خارج شود هرگز نمی تواند شرایط عادی زندگی را داشته باشد و با مشکلات متعددی روبرو خواهد بود.

 

منبع: مهر


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: