خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل -> برای اولین بار استعلام فیفا رسانه‌ای شد
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
برای اولین بار استعلام فیفا رسانه‌ای شد
کد خبر : ۵۶۲۵۵
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه

پرونده قهرمانی بعد از ترجمه و امضای دبیرکل ارسال می‌شود - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13921216000345#sthash.WxD5hft7.dpuf
برای اولین بار استعلام فیفا رسانه‌ای شد
کارشناس مسائل مدیریتی فوتبال گفت: فیفا همیشه در مورد برخی پرونده‌ها از فدراسیون‌ها استعلام می‌گیرد اما برای اولین بار این موضوع رسانه‌ای شد.


هوشنگ نصیرزاده در مورد اینکه فیفا از فدراسیون فوتبال درخواست کرده رای پرونده محسن قهرمانی را ترجمه شده به فیفا ارسال کند، گفت: در ماده دو اساسنامه فیفا آمده، کنترل فدراسیون‌های فوتبال به عهده فیفا است. به همین دلیل همانطور که فدراسیون فوتبال ایران گاهی از هیأت‌های فوتبال کشور توضیح می‌خواهد، فیفا نیز رفتار 209 فدراسیون فوتبال را رصد می کند.

وی افزود: به همین دلیل فیفا نسبت به اخباری که منتشر می‌شود حساس بوده وگاهی از فدراسیون‌ها توضیح می‌خواهد. یان کار بدون اطلاع رسانه‌ها انجام می‌شود. فیفا تاکنون چندین بار از فدراسیون ایران در رابطه با مسائلی که در ورزشگاه‌ها و بیرون اتفاق افتاده توضیحاتی خواسته و آرایی که کمیته انضباطی ما داده ترجمه و در اختیار فیفا قرار گرفته است که انها همیشه قانع شده اند.

کارشناس مسائل مدیریتی فوتبال، خاطرنشان کرد: این اولین بار است که شما (رسانه) متوجه می‌شوید فیفا از فدراسیون فوتبال توضیح خواسته است. در بسیاری از کشورهای پنج قاره دنیا فیفا به طور مرتب از آنها توضیح می‌خواهد و باید جواب دهند.

نصیرزاده در ادامه عنوان کرد: در مورد پرونده محسن قهرمانی نیز گفته شده حکمی که در مورد وی صادر شده برای آنها فرستاده شود. این حکم ترجمه و بعد از امضای دبیر کل به فیفا ارسال می‌شود. اما آنچه که برخی از افکار عمومی فکر می‌کنند ماجرای محسن قهرمانی به آن شکل نیست.

وی با ارائه توضیحات بیشتر گفت: اگر فرض کینم  فیفا این رای را مناسب تشخیص دهد از همکاری فدراسیون ایران تشکر می‌کند اما اگر رای متناسب با ماجرا نباشد فیفا درخواست می‌کند رای اصلاح شود. اینکه برخی فکر می‌کنند خود فیفا در پرونده دخالت کرده و رای را اصلاح می‌کند چنین چیزی در مسئولیت فیفا‌ نیست.

 

 

 

منبع:فارس


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: