خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->ابراهیمی: مانند دو سال پیش گل می‌خوریم
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
ابراهیمی: مانند دو سال پیش گل می‌خوریم
کد خبر : ۵۶۲۵۴
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴ و ۰۸ دقیقه

کی‌روش تنها است
ابراهیمی: مانند دو سال پیش گل می‌خوریم
مربی پیشین تیم ملی معتقد است که تیم ملی در اصول دفاعی مشکل دارد و گل‌هایی که از کره و گینه دریافت کرد نیز مانند همان گل‌هایی بوده که در دو سال اخیر خورده است.


ناصر ابراهیمی در مورد دیدار تدارکاتی ایران با گینه اظهار داشت: چند سالی است که فوتبال ما تاکتیک‌پذیر نیست. همه تیم‌ها، حتی همین کویتی که پیش از گینه با آن بازی کردیم در حفظ توپ خوب کار می‌کنند و در اصول دفاعی و حمله از ما بهتر هستند ولی ما روی تجربه‌ای که داریم می‌توانیم در دقیقه 93 گل بزنیم و پیروز شویم.

وی افزود: گینه از ما بهتر بود. در تیم ما هماهنگی وجود ندارد و البته این موضوع را هم باید در نظر بگیریم که ایجاد هماهنگی به 3،4 ماه زمان نیاز دارد و باید تمرین کنیم. کی‌روش باید روی اصول دفاعی کار کند. نباید از تیمی چون کویت به آن شکل گل بخوریم. گل‌هایی که در این 2 بازی خوردیم شبیه همان گل‌هایی است که در 2 سال گذشته دریافت کردیم.

مربی پیشین تیم ملی ایران عنوان کرد: به نظر می‌رسد کی‌روش عملا با سه مدافع کار می‌کند. اگر اینگونه است یا اگر از سیستم چهار دفاعه استفاده می‌کند این موضوع را مشخص کند. سیستم بازی تیم ملی مشخص نیست. معتقدم کی‌روش تنها است و کمک‌های او ضعیف هستند.

ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که آیا گینه حریف تدارکاتی مناسبی بوده است یا خیر گفت: اگر گینه تیم خوبی بود به جام جهانی صعود می‌کرد. ما با نیجریه‌ای بازی داریم که قوی‌تر از این تیم است. نیجریه در آفریقا حرف اول و دوم را می‌زند.

این کارشناس فوتبال اضافه کرد: باید به مسائل دفاعی تیم ملی و بازی تحت فشار توجه بیشتری شود. ایران در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بود. در شروع بازی خوب نبودیم در حالی‌که 15 دقیقه‌های اول بازی از اهمیت بالایی برخوردار است. همیشه در نیمه دوم بهتر بازی کرده‌ایم. حتی تک گل‌هایی که قوچان‌نژاد به ثمر رسانده در نیمه دوم بوده است. در فوتبال باید برای دقیقه اول تا 90 برنامه مشخصی داشت.

وی در مورد عملکرد داوری و حقیقی که در این دیدار به عنوان دروازه‌بان بازی کردند عنوان کرد: در گل اول به نظرم داوری مقصر بود. نمی‌دانم چرا کی‌روش باید لجبازی کند؟ چه چیزی را می‌خواهد ثابت کند که رحمتی را به تیم ملی دعوت نمی‌کند؟ حقیقی دروازه‌بان خوبی است و در پرسپولیس هم به او گفتم که روزی موفق خواهد شد ولی چرا رحمتی نباید دعوت شود؟

ابراهیمی ادامه داد: در حال حاضر حدود پنج بازیکن دو رگه در تیم ملی ما حضور دارند.  ایرادی ندارد که از اینها استفاده کنیم ولی نباید طوری باشد که به داخلی‌ها فرصت ندهیم. آیا بازیکنان در سال‌های آینده می آیند تا در ایران بازی کنند؟ کی‌روش در این مدت باید تیم "ب" درست می‌کرد.  بنگر 36 ساله یا خلعتبری که بالای 30 سال سن دارد و یا رحمان احمدی،‌ می‌توانند آینده فوتبال ما باشند؟ در زمان قلعه‌نویی تیم "ب" تشکیل دادیم و مظلومی هدایت آن را به عهده گرفت. در حال حاضر پنج شش بازیکن از همین تیم در تیم ملی بازی می‌کنند. متاسفانه ما آینده‌نگر نیستیم.

 

 

 

منبع:تسنیم


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: