خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->انجام بازی ها در سالن آزادی بهترین تصمیم بود
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
انجام بازی ها در سالن آزادی بهترین تصمیم بود
کد خبر : ۵۶۲۵۳
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴ و ۰۳ دقیقه

دانیو بانیولی ایتالیایی در گفت و گوی اختصاصی گل برتر
انجام بازی ها در سالن آزادی بهترین تصمیم بود
برگزاری بازی های مرحله نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال آن هم در ورزشگاه زیبا و مجهز آزادی بهترین تصمیمی بود که فدراسیون والیبال ایران می توانست بگیرد


به گزارش گل برتر gol.ir این بخشی از صحبت های دانیو بانیولی سرمربی سرشناس ایتالیایی متین ورامین در گفت و گوی اختصاصی با گل برتر به کمک احمد مساجدی بوده است که عنوان شد.

بانیولی ادامه داد: همه تیم ها باید از خدایشان باشد که تیم هایشان در چنین سالن استانداردی و به دور از حواشی به میدان خواهند رفت . من که خیلی از شنیدن این خبر خوشحال شدم و گفتم این بهترین تصمیمی بود که فدراسیون والیبال ایران می توانست برای مراحل حساس پایانی بگیرد .

نگران بازیکنانم نیستم

وی در مورد پیش بینی اش از نتایج متین ورامین در مرحله نهایی می گوید : بازی های هر مرحله شرایط خاص خودش را دارد و باید ببینم بازیکنانم چگونه می توانند خود را با این مرحله از بازی ها تطبیق دهند . پشت سر گذاشتن مرحله پلی آف خود کار بزرگی بوده ولی چندان نگران نیستم چون اکثر بازیکنانم تجربه میدان های مهم تر از این رقابت ها را هم داشته اند و می دانند چکونه باید ظاهر شوند .

سرمربی  ایتالیایی در مورد اینکه دوست دارد در صورت راهیابی به فینال با کدامیک از تیم ها روبرو شود هم یادآور شد : فکر می کنم هر تیمی که به فینال راه پیدا کند تیمی شایسته است . از دید من هر چهار تیم حاضر در مرحله نیمه پایانی تیم های قابل احترامی هستند.

لیگ ایران جزو لیگ های خوب دنیاست

بانیولی که در لیگ های معتبر اروپا مثل سری Aو سوپر لیگ روسیه هم سرمربیگری کرده و با تیم های مودنا و دینامو مسکو قهرمان شده در مقایسه آنها با لیگ ایران می گوید : شاید از نظر امکانات سخت افزاری لیگ ایران و تیم های باشگاهی اش هنوز با تیم های مطرح اروپایی فاصله  دارند ولی از نظر کیفی چیزی کم ندارد و بازیکنان خوبی در لیگ ایران توپ می زنند.


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: