خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل -> من سیاوش هستم و از هیچ‌کس نمی‌ترسم
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
من سیاوش هستم و از هیچ‌کس نمی‌ترسم
کد خبر : ۵۶۲۴۸
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳ و ۳۲ دقیقه

ترش نکنید و مناعت طبع داشته باشید
من سیاوش هستم و از هیچ‌کس نمی‌ترسم
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: به وقتش درباره اتفاقات دو فصل اخیر صحبت و ریز اتفاقات رخ داده را خواهم گفت.


سیاوش اکبرپور درباره شرایط استقلال، اتفاقات دیدار مقابل الشباب عربستان، بازی الریان قطر و ... صحبت هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

 از شرایط این روزهای استقلال صحبت کن.

شرایط ما بد نبود اما با شکست مقابل ملوان و الشباب وضعیت بد شد. با این حال به نظرم هیچ اتفاقی نیفتاده است. دیدار مقابل الشباب نخستین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا بود و شکست برای هر تیمی در دنیا اتفاق می‌افتد. نباید خودمان را ناراحت کنیم. سال گذشته الهلال عربستان را در زمین‌شان شکست دادیم اما این بار مقابل یک تیم عربستانی باختیم. از سوی دیگر در لیگ برتر هم اتفاق خاصی نیفتاده و یکی از گزینه‌های اصلی قهرمانی هستیم. در این چند روز که لیگ تعطیل است به خوبی ریکاوری کردیم و آماده انجام دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا هستیم. 

یعنی به نظرت وضعیت استقلال نگران‌کننده نیست؟

نه، از این اتفاقات برای هر تیمی می‌افتد. شرایط استقلال از این هفته به بعد متفاوت خواهد بود چرا که ما نیاز به پیروزی داریم و روز سه شنبه آینده همه تلاشمان را برای شکست الریان انجام می‌دهیم. 

 فکر می‌کنی با توجه به شرایط کنونی می‌توانید در قطر پیروز شوید؟

از الریان در این فصل شناختی نداریم ولی در دو سه فصل اخیر این تیم را شکست دادیم. نمی‌دانم الریان نسبت به فصل گذشته چقدر تغییر کرده اما فیلم بازی‌های این تیم را تماشا می‌کنیم و شناخت کافی از این تیم بدست می‌آوریم. ما نیاز به پیروزی داریم و از شانس بد الریان است که در این مقطع به ما می‌خورد. 

 به هواداران حق می‌دهی که از عملکرد استقلال ناراحت باشند؟

احساسم این است که در این چند سال سطح توقع مردم از استقلال بالا رفته است چرا که در این چند سال استقلال مدام در کورس قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و آسیا بوده است. این توقع باعث می‌شود بازیکن در زمین استرس داشته باشد و نتواند بازی خود را انجام دهد. در طرف مقابل بی‌احترامی‌هایی که از سوی برخی تماشاگران که آنها را جزو هواداران استقلال نمی‌دانیم؛ به بازیکنان صورت می‌گیرد. عده‌ای دنبال منافع شخصی خودشان هستند و متأسفانه تعدادی از تماشاگران استقلال نیز در دیدار مقابل الشباب عربستان به این عده اضافه شدند و به بازیکنان لقب بی غیرت دادند. 

 یعنی به هواداران حق نمی‌دهی؟

مردم حق دارند که ناراحت باشند اما فراز و نشیب برای هر تیمی وجود دارد. در این فصل چند بازیکن از استقلال جدا شدند و مصدومان زیادی دادیم. این اتفاقات دست به دست هم داد تا استقلال در بازی آخر نتواند حریفش را شکست دهد. وقتی چند بازیکن از استقلال جدا شدند دست کادر فنی بسته شد و برخی از بازیکنان در پست غیرتخصصی خودشان بازی کردند. بازیکن در پست تخصصی خود سال‌ها بازی کرده و وقتی در پست دیگری به بازی گرفته می‌شود مطمئنا از کیفیت بازی او کم می‌شود این مسائل به تیم ما لطمه می‌زند.

 با صحبت‌هایی که انجام می‌دهی می‌خواهی بگویی هنوز از شعار هواداران استقلال علیه‌ات در بازی با الشباب ناراحت هستی؟

دیگر این مسائل مهم نیست اما اتفاقاتی که افتاد زشت بود. نمی‌دانم چرا این اتفاقات افتاد اما شک نداشته باشید شعارهایی که علیه من داده شد خط‌دهی شده بود. این خط‌دهی از طرف یکسری دوستان انجام شد.

این دوستان چه کسانی هستند؟

متأسفانه این شعارها را در جریان بازی نشنیدم چون آنقدر اعصابم ناراحت بود که توجهی به شعارهای هواداران نداشتم. اگر این شعارها را می‌شنیدم به سکوها دقت می‌کردم که چه کسانی این شعارها را می‌دهند. در لیگ 85-86 و در بازی با پیکان برخی علیه من شعار دادند که آنها را پیدا کردم اما بعدها فهمیدم که نباید در مورد آنها اصلا صحبت کرد. بازیکنانی که اکنون در استقلال بازی می‌کنند همه باغیرت هستند و امیدوارم با قهرمانی استقلال در لیگ آن عده که علیه ما شعار سردادند خجالت زده شوند. 

 صحبت‌های تو با واکنش فتح‌الله‌زاده مواجه شد...

بعنوان بزرگتر تیم از حق بازیکنان دفاع کردم. من نصف حرف‌هایی که در دلم است را هنوز نزده‌ام. حرف‌هایی در دل دارم و به وقتش در مورد آنها و دوفصلی که در استقلال حضور دارم صحبت خواهم کرد. تمام ریز صحبت‌ها و اتفاقات استقلال در این دو سال را می‌گویم. وقتی بازیکن جوانی به استقلال می‌آید و یکی دو فصل نیز در این تیم بازی می‌کند همه چیز برای او تمام می‌شود اما ما که سال‌ها در استقلال حضور داریم و به قول معروف «گرگ بالان دیده» شده‌ایم و می‌فهمیم کسی در استقلال به ما سلام می‌دهد چه کاره است.

در مورد واکنش فتح‌الله زاده باید بگویم روی صحبتم با شخص خاصی نبود. تمام کسانی که در استقلال حضور دارند از کادر فنی گرفته تا کادر پشتیبانی تیم همه کنار هم هستیم و به غیر از ما شخص دیگری نیست. وزارت ورزش و جوانان استقلال و پرسپولیس را رها کرده و این دو تیم باری به هرجهت شده‌اند. در صورتی که این دو تیم متعلق به دولت هستند. آنها یک مدیر، بالاسر استقلال گذاشتند و مدیری نیز بالاسر پرسپولیس که با کارهایی که انجام دادند مدیرعامل سابق پرسپولیس را فراری دادند. فتح‌الله‌زاده اکنون به خاطر تجربه‌اش کار می‌کند و من از او راضی هستم.

نمی‌دانم چه کسی پول‌ها را بین بازیکنان تقسیم کرد و هر کسی پول زیادی گرفته نوش جانش باشد اما عدالت رعایت نشد. با حساب و کتابی که انجام دادم متوجه شدم حدود 18 تا 19 میلیارد تومان بین بازیکنان تقسیم شده که یکسری بیشتر گرفتند و یکسری کمتر. البته این مسئله از مدیریت خوب فتح الله زاده است که به باشگاه پول آورده اما این پول‌ها عادلانه تقسیم نشد. 

 عادلانه تقسیم نشدن پول باعث ایجاد اختلاف بین بازیکنان نمی‌شود؟

صددرصد اختلاف ایجاد می‌کند. بازیکن ایرانی تشنه توجه و محبت است. وقتی به بازیکن ایرانی توجه کنید همه کاری انجام می‌دهد. این درست نیست که 5 نفر از پول گرفتن «کِیف» کند و بقیه ناراحت باشند. من فتح‌الله‌زاده را دوست دارم و او یکی از عواملی بوده که صدایم به خاطر پول درنیامده است. در این چند سال عادت به صحبت در مورد مدیرعامل و کادر فنی نداشتم اما از حق و حقوق بازیکنان دفاع کردم چون آنها واقعا زحمت می‌کشند. اگر حرفی زدم که به کسی برخورده است از او عذرخواهی می‌کنم. بازیکنان استقلال همه باغیرت هستند و متأسفانه در این فصل غریب بوده‌ایم. 

 می‌توانی بیشتر توضیح دهی.

برخی از تماشاگران به خاطر شخصیت‌شان به ورزشگاه نمی‌آیند و در همان منزلشان به ما فحش می‌دهند! در این فصل از نظر تماشاگر و همچنین وزارت ورزش تنها بودیم و افتخار می‌کنم بازیکن این استقلال هستم و برای این تیم بازی می‌کنم. ما آدم‌هایی داریم که به خاطر ترس از یکسری چیزها می‌گذرند اما من سیاوش اکبرپور هستم و از هیچ چیزی نترسیدم و نمی‌ترسم. همه مرا می‌شناسند و بحث بی‌احترامی نیست.

شما در نظر بگیرید که ما چه فصل گذشته و چه در این فصل در برخی از بازی‌ها با 12-13 بازیکن مقابل حریف بازی کردیم. باز با این وجود می‌گویم ما امسال قهرمان می‌شویم و به تماشاگرانی که به ما لقب بی‌غیرت دادند ثابت می‌کنیم چه بازیکنانی هستیم. آنها بدانند در دیدار برگشت مقابل همین تیم الشباب در عربستان این تیم را با اختلاف زیر دوگل شکست نمی‌دهیم. آنها بدانند در دو دیدار اخیر هر توپی به دروازه ما رسید وارد دروازه ما شد. شاید ما اشتباهی کردیم یا خداوند از دست ما ناراحت بوده که این اتفاقات افتاد اما خوشبختانه تعطیلات لیگ به نفع ما شد و از نظر روحی خودمان را آماده دیدار با الریان کردیم. در لیگ هم ما دو فینال مقابل نفت تهران و فولاد خوزستان داریم و اگر این دو دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم صددرصد قهرمان می‌شویم. مطمئنا از امیر قلعه‌نویی تا علی فتح‌الله‌زاده؛ همه به فکر قهرمانی استقلال هستند. 

 درست است که می‌گویند بین بازیکنان همدلی و اتحاد وجود ندارد؟

اصلا چنین چیزی درست نیست و همه بچه‌ها با یکدیگر خوب هستند و هیچ مشکلی وجود ندارد. 

 و صحبت‌ پایانی؟

اگر حرف‌هایم به کسی برخورده مناعت طبع داشته باشد و خیلی زود ترش نکند.

 

 

 

منبع:تسنیم


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: