خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل -> از خدا می‌خواستم در تیم ملی حضور داشته باشم
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
از خدا می‌خواستم در تیم ملی حضور داشته باشم
کد خبر : ۵۶۲۴۷
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳ و ۲۶ دقیقه

امسال حاشیه در پرسپولیس بیداد می‌کرد
از خدا می‌خواستم در تیم ملی حضور داشته باشم
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از خدا می‌خواستم که در تیم ملی حضور داشته باشم اما قسمت نشد این تیم را همراهی کنم.


قاسم دهنوی در مورد اینکه چرا چند روزی است که به صورت اختصاصی تمرین می‌کند و در تمرینات گروهی سرخپوشان حضور ندارد، گفت: قبل از بازی با صبای قم از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شدم و حتی پزشکان گفتند که نباید تمرین کنم اما من بازی کردم و مصدومیتم بیشتر شد. به خاطر همین چند جلسه‌ای به صورت اختصاصی تمرین کردم تا آماده حضور در میدان شوم.

وی در ادامه افزود: بازیکنان در این مدت تعطیلی لیگ تمرینات پرفشاری را انجام داده‌اند و از فردا (شنبه) با حضور بازیکنان ملی‌پوشان دور جدید تمرینات‌مان آغاز می‌شود تا با آمادگی بالا به استقبال بازی 7 فروردین با داماش گیلان برویم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد برگزاری 2 بازی تیم ملی با کویت و گینه اظهار داشت: چون برای مداوا به کلینیک رفته بودم بازی‌ها را ندیدم. با این حال از خدا می‌خواستم که در تیم ملی حضور داشته باشم اما قسمت نشد این تیم را همراهی کنم.

دهنوی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود لیست کی‌روش برای حضور در جام جهانی بسته شده و برخی از بازیکنان شانسی برای همراهی این تیم ندارند، تاکید کرد: هیچ بازیکنی نمی‌تواند تصمیم بگیرد که در جام جهانی حضور داشته باشد یا نه. همانطور که در سال‌های گذشته دیدیم که برخی از بازیکنان در دوران اوج‌شان به خاطر مصدومیت جام جهانی را از دست دادند. فوتبال مانند سیبی است که از درخت می‌افتد و هزار بار چرخ می‌خورد و نمی‌شود فوتبال را پیش‌بینی کرد. مگر مربیانی که از تیم ملی جدا شدند می‌دانستند این اتفاق رخ می‌دهد؟ هیچ چیزی در فوتبال غیرممکن نیست.

وی تصریح کرد: انسان به امید زنده است، من هم تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا مثل این 4، 5 بازی گذشته عملکرد خوبی داشته باشم تا اگر لیاقتش را داشتم به تیم ملی دعوت شوم.

این بازیکن در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، گفت: فکر می‌کنم بازی با داماش کلید قهرمانی ما باشد. همه بچه‌ها عزم خود را جزم کردند تا پرسپولیس ابتدا به قهرمانی برسد و اگر نشد سهمیه آسیا را بگیریم. ما این فصل شرمنده مردم شده و سال سختی را هم پشت سر گذاشتیم. امسال در پرسپولیس حاشیه بیداد می‌کرد و تصور نمی‌کردیم که کارمان برای قهرمانی سخت باشد. باز هم تاکید می‌کنم که می‌خواهیم دست پر از بازی با داماش خارج شویم تا به همه هواداران‌مان عیدی بدهیم.

 

 

 

منبع:تسنیم


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: