خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->تماس‌های مشکوک خطرناک شده است
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
تماس‌های مشکوک خطرناک شده است
کد خبر : ۵۶۲۴۶
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳ و ۲۱ دقیقه

شمسایی:
تماس‌های مشکوک خطرناک شده است
بازیکن تیم فوتسال دبیری از تماس‌های مشکوک در 2 هفته پایانی لیگ برتر خبر داد.


وحید شمسایی درخصوص دیدارهای هفته ماقبل پایانی لیگ برتر عنوان کرد: شرایط بسیار حساس شده است و دو بازی حساس داریم اما در این بین اتفاقاتی رخ می‌دهد که واقعا جای تاسف دارد. برخی تماس‌ها گرفته می‌شود که فوتسال را نابود می‌کند. من می‌گویم اگر قرار است قهرمانی خارج از زمین به دست آید به هیچ درد نمی‌خورد حتی قهرمانی جهان را هم اینگونه نمی‌خواهم.

وی ادامه داد: در چند روز اخیر برخی تماس‌ها با خود من و افراد تیمم گرفته شده است که بسیار عجیب است. با شماره‌های صفر تماس می‌گیرند و می‌گویند که ما باید چه کاری انجام دهیم؟! این واقعا خنده‌دار است من اعتبار 15 ساله خود را برای 2 زار از دست نمی‌دهم. نمی‌دانم این آقایان دنبال چه چیزی هستند. یا از جایی خط گرفته‌اند یا می‌خواهند مسائلی را برای ما به وجود آورند.

سرمربی بازیکن تیم فوتسال دبیری یادآور شد: من از کمیته فوتسال، کمیته اخلاق و کمیته انضباطی درخواست دارم که تمام توجه خود را در این 2 هفته داشته باشند. این مسائل واقعا خطرناک است. دیگر به بحث فنی توجهی ندارند و هیچ کس به سراغ این موارد نمی‌رود. تیم من که هیچ شانسی برای آن وجود نداشت هم‌اکنون در صدر جدول قرار دارد و می‌خواهند با هر دسیسه‌ای که شده جلوی این کار را بگیرند. ما اگر دنبال این کارها بودیم مقابل تیم‌های پایین جدولی امتیاز از دست نمی‌دادیم.

شمسایی یادآور شد: من این موارد را قبل از بازی می‌گویم که مسئولان حواسشان باشد تا نگویند قبل از بازی مسئله‌ای را گفته است. من صدای افرادی که با من تماس گرفته‌اند را دارم. اگر هر کسی بخواهد آن را در اختیار او قرار می‌دهم. می‌دانم تمامی مربیان ما جوانمردانه بازی می‌کنند اما مطرح کردن این موارد شبه‌ناک است.

وی در مورد وضعیت تیمش خاطرنشان کرد: ما همه بازیکنان خود را در اختیار داریم و خودم هم می‌توانم بازی کنم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا 3 امتیاز بازی را از آن خود کنیم. می‌خواهیم با صداقت کامل قهرمان شویم چرا که در غیر این صورت قهرمانی هیچ ارزشی ندارد. امیدوارم نتایج جوانمردانه رقم بخورد و اگر هر اتفاق غیرفوتبالی رخ دهد مدیون یکدیگر خواهیم بود.

شمسایی در مورد پیشنهاد باشگاه چینی تصریح کرد: هم اکنون تمام فکر و ذهنم 2 بازی آینده خواهد بود. من پیشنهاد خود را داده‌ام و آنها هم اعلام کرده اند. مشکلی در این زمینه وجود ندارد و با توجه به اینکه بازی‌های آنها در عید خواهد بود فرصت این را دارم که در این باره فکر کنم.

 

 

 

منبع:فارس


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: