خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->جلالی:انتخاب گینه هوشمندانه بود
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
جلالی:انتخاب گینه هوشمندانه بود
کد خبر : ۵۶۲۳۰
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۴۲ دقیقه

جلالی:انتخاب گینه هوشمندانه بود
کارشناس فوتبال ایران معتقد است انتخاب گینه برای انجام بازی تدارکاتی هوشمندانه بوده است.


مجید جلالی با بیان این که بازی با گینه، بازی تدارکاتی خوبی برای تیم ملی بود، اظهار کرد: برای شروع دوره آماده سازی و تدارکاتی این بازی خوب بود و توانستیم نقاط قوت و ضعف خود را در این بازی بشناسیم و بر اساس این شناخت برنامه آماده سازی خود را پیگیری کنیم.

 

وی همچنین در مورد انتخاب گینه برای انجام بازی تدارکاتی نیز گفت: انتخاب تیم از قاره آفریقا انتخابی هوشمندانه است. زیرا به نظر من اولین بازی ما مقابل نیجریه مهم‌ترین بازی ما خواهد بود و ما باید شناخت بیشتری از تیم‌های آفریقایی به دست بیاوریم.

 

جلالی تصریح کرد: اگر بتوانیم مقابل نیجریه امتیاز کسب کنیم، می‌توانیم در بازی آخر مقابل بوسنی، با امید وارد زمین شویم. بنابراین بازی نیجریه مهم‌ترین بازی ما خواهد بود. باید سعی کنیم قابلیت فیزیکی بازیکنان را بالا ببریم زیرا تیم‌های آفریقایی تیم‌های فیزیکی هستند.

 

وی در مورد حضور دانیل داوری در دروازه‌ ایران نیز اضافه کرد: درست است داوری روی گل‌هایی که دریافت کرد مقصر بود، اما نمی‌توان عملکرد یک بازیکن را در یک بازی مورد ارزیابی قرار داد. داوری سوابق و کارنامه بازیگری خود را دارد و باید از روی بازی‌هایی که در بوندسلیگا انجام داده است، او را مورد ارزیابی قرار دهیم. او در مهار شوت‌های از راه دور کمی دچار مشکل است، ‌اما به طور کلی نمی‌توان با یک بازی او را مورد ارزیابی قرار داد و باید به او فرصت بیشتری بدهیم.

 

این کارشناس فوتبال در ادامه صحبت‌های خود با بیان این که نباید توقعات را از تیم ملی بالا ببریم، گفت: سطح انتظار عمومی از تیم ملی را باید در یک سطح معتدل نگه داریم و اگر این کار را نکنیم،‌ در آینده آسیب‌های زیادی به فوتبالمان وارد خواهد شد.

 

منبع:ایسنا


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: