خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->دانیال داوری باید غرور کاذبش را بشکند
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
دانیال داوری باید غرور کاذبش را بشکند
کد خبر : ۵۶۲۲۷
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۱۴ دقیقه

دانیال داوری باید غرور کاذبش را بشکند
مربی اسبق دروازه‌بانان پرسپولیس می‌گوید تفاوت "داوری" و "نیلسون" در شور و حرارتی است که دروازه‌بان پرسپولیس به تیمش انتقال می‌دهد.


سعید عزیزیان درباره عملکرد دانیال داوری در دیدار ایران و گینه گفت: من طبق بازی‌ای که از داوری دیدم، فکر می‌کنم که او انگیزه لازم را نداشت. گل‌هایی هم که دریافت کرد به دلیل بی انگیزگی او بود. به هرحال او در بالاترین سطح فوتبال جهان بازی می‌کند و شاید بازی با تیمی مثل گینه برایش جذابیت نداشت. او در گل اول مشخصا برای شیرجه زدن دودل بود و ابتدا برای جمع کردن توپ رفت اما در وسط کار تصمیمش عوض شد و در نهایت گل بدی دریافت کرد.

 

او افزود: داوری در بوندس لیگا است و شاید همین موجب شده تا خودش را بالاتر از بقیه ببیند و غرور کاذبی که از این جهت به او دست داده باعث عملکرد ضعیفش در بازی با گینه شد. اگر قرار است او در درون دروازه ایران در جام جهانی قرار بگیرد، باید بازی‌های دوستانه بیشتری در نظر گرفته شود تا این فضا برای او تغییر یابد.

 

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره بحث ارتباط کلامی داوری و مدافعان اظهار کرد: من فکر می‌کنم مدافعان ما آنقدر انگلیسی بلد هستند که کارشان با داوری را جلو بیاندازند. در پرسپولیس هم این قضیه درباره نیلسون وجود داشت و گفتن کلماتی مثل go یا comeback نیاز به زبان دانستن ندارد. نقطه تمایز نیلسون و داوری در حرارت دادن به بازی است. نیلسون به تیم شور و حرارت می‌دهد اما داوری حتی با بازیکنان صحبت هم نمی‌کند و این مسئله باید حل شود تا مشکلی در جام جهانی پیش نیاید.

 

عزیزیان ادامه داد: ما به عملکرد داوری در جام جهانی امیدواریم. او وقتی در جایی مثل آلمان بازی می‌کند، حتما دروازه‌بان بزرگی است و با شکستن غرور کاذبش در تیم ملی می‌تواند به ما کمک زیادی کند. من امیدوارم که تیم ملی ما در جام جهانی خوش بدرخشد تا دل مردم عزیزمان شاد شود.

 

منبع:ایسنا


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: