خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->از استقلال پول می‌گیرند اما از فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی دفاع نمی‌کنند
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
از استقلال پول می‌گیرند اما از فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی دفاع نمی‌کنند
کد خبر : ۵۶۲۲۶
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۱۳ دقیقه

از استقلال پول می‌گیرند اما از فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی دفاع نمی‌کنند
سرپرست اسبق استقلال با دفاع از علی فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه‌نویی می‌گوید برخی‌ها وقتی پولی نمی‌گیرند بلافاصله مصاحبه می‌کنند، اما وقتی پول می‌گیرند هیچ صدایی از آنها بیرون نمی‌آید.


اصغر حاجیلو با گلایه از این که علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل آبی پوشان از طرف خودی‌ها با بی‌اعتنایی‌ روبروست، اظهار کرد: متاسفانه این روزها خیلی‌ها فتح‌الله‌زاده را اذیت می‌کنند. در این چند ساله همه چیز عوض شده و کنار هم بلد نیستیم با هم مهربان باشیم و به هم محبت کنیم، اما بلدیم دعوا کنیم. فرصت برای محبت کردن به یکدیگر نمی‌دهیم و به دنبال دشمن سازی هستیم. مگر استقلال چند تن از پیشکسوتانش را می‌تواند در خودش کادرسازی کند. وقتی مظلومی، سرمربی استقلال بود، من خارج از این تیم بودم و یک کلام علیه استقلال صحبت نکردم. اما می‌بینیم برخی از افراد به راحتی علیه فتح‌الله‌زاده صحبت می‌کنند و انواع و اقسام حرف‌ها و تهمت‌ها را به او می‌زنند. من فتح‌الله‌زاده را تنها به این دلیل دوست دارم که وقتی حجازی در استقلال نبود هم به او محبت می‌کرد. او در آن زمان هم هوای ناصر (حجازی) را داشت.

 

پیشکسوت استقلال ادامه داد: هم این بازیکنان استقلال که در تیم مانده‌اند با پول دستی و ماشین فتح‌الله‌زاده در تیم باقی مانده‌اند. این همه آدم در باشگاه استقلال کار می‌کنند و به اضافه 50 نفر که در تیم اصلی حاضرند همگی چشم‌شان به فتح‌الله‌زاده است. جالب است که عده‌ای هم به او می‌گویند که تیم را رها کند، اما کجا رها کند؟ آنقدر مشکلات مالی استقلال زیاد است که آکادمی در ته صف قرار می‌گیرد . این روزها سیبل همه فتح‌الله‌زاده است. روا نیست که همه به فتح‌الله‌زاده حمله کنیم. قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده هزینه‌های زیادی را برای استقلال تاکنون از جیب‌شان پرداخت کرده‌اند. این بی‌انصافی است که عده‌ای بیرون گود نشسته‌اند و این دو نفر را می‌کوبند.

 

او اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان هیچ کمکی به استقلال نکرده و وقتی پولی نبوده عده‌ای شروع می‌کنند به انتقاد از این که چرا تیم دیر بسته شده است ؟ عده‌ای هم به دنبال جای فتح‌الله‌زاده هستند و فکر می‌کنند که آنجا کباب وجود دارد، اما نمی‌دانند که فتح‌الله‌زاده وسط جهنم نشسته و بوی کباب نمی‌آید. دو روز پیش برای مشکلات آکادمی پیش فتح‌الله‌زاده رفتم و دیدم که آنقدر ناراحت است که فرار کردم. او با دست خالی تیم را جمع کرده و این حرف اصلا شوخی نیست.

 

حاجیلو در ادامه گفت: در عجبم از کسانی که از استقلال حکم و پول می‌گیرند، اما یک بار در روزنامه‌ها از فتح‌الله‌زاده و امیر دفاع نمی‌کنند و پشت آنها در نمی‌آیند. اگر به استقلال کمکی نمی‌رسانید حداقل نمک روی زخمش نپاشید، فتح‌الله‌زاده از یک چیز ناراحت است، آن هم بی‌معرفتی برخی‌ها است. آنهایی که 800- 900 میلیون گرفته‌اند چرا از دریافتی‌های‌شان حرفی نمی‌زنند. برخی‌ها وقتی پولی نمی‌گیرند بلافاصله مصاحبه می‌کنند، اما وقتی پول می‌گیرند هیچ صدایی از آنها بیرون نمی‌آید. همین امیر قلعه‌نویی از جیب خودش به ما پول داد تا تیم‌مان را که قهرمان استان شده بود را به مسابقات کشوری بفرستیم. واقعا برایم عجیب است که این دو نفر آنقدر برای استقلال کار می‌کنند، اما عده‌ای هر روز علیه آنها صحبت می‌کنند.

 

منبع:ایسنا


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: