خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->بدهی های استقلال و پرسپولیس شفاف می شود
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
بدهی های استقلال و پرسپولیس شفاف می شود
کد خبر : ۵۶۲۱۴
تاریخ ارسال : ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۹ و ۵۵ دقیقه

خادم:
بدهی های استقلال و پرسپولیس شفاف می شود
نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در امور واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت، برای واگذاری به بخش خصوصی، بدهی ها و دارایی های این دو باشگاه شفاف سازی می شود.


«امیررضا خادم» عصر پنجشنبه در حاشیه هفتمین همایش «فرزندان آفتاب» به خبرنگاران درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس افزود: یکی از اصلی ترین موضوعات در واگذاری باشگاه های مطرح پایتخت این است که همچنان توانمندی های مالی، امکانات و دارایی های آنها مشخص نیست و این موضوع ما را در امر واگذاری نهایی با مشکل روبرو کرده است.

وی ادامه داد: اگر حسابرسی خوبی درباره وضعیت مالی این دو باشگاه صورت گیرد، آنها از موضوع زیانده یودن خارج می شوند.

معاون امور مجلس وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه این دو باشگاه قابلیت های بسیار خوب و دسترسی دارند، گفت: با بررسی دقیق امکانات و قابلیت ها، بطور منطقی فرایند واگذاری طی می شود.

خادم با بیان اینکه به نمایندگی از مردم وظیفه داریم که به منابع و امکانات این دو باشگاه توجه داشته باشیم، گفت: دولت نیز همانطور که بطور غیر مستقیم باشگاه های لیگ برتر را مورد حمایت قرار می دهد، بدنبال آن است تا برای سرخابی نیز راهکاری مشخص ارائه کند.

وی افزود: واگذاری دو باشگاه می تواند به شیوه های مختلف از جمله پیمان مدیریت، اجاره یا انتقال به بخش خصوصی صورت گیرد.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه آیا این فرایند با آغاز فصل آینده لیگ برتر به نتیجه می رسد یا نه، گفت: امیدواریم که این اتفاق صورت گیرد.

خادم ادامه داد: به همین منظور طی هفته آینده کمیته واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران برای واگذاری به بخش خصوصی تشکیل می شود.

این کمیته روز گذشته(چهارشنبه) توسط هیات وزیران تصویب شد.

وزیران ورزش و جوانان، کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، عبدالله پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی و چند کارشناس مرتبط دیگر ترکیب این کمیته را تشکیل می دهند.

 

 

 

منبع:ایرنا


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: