خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->سند رفیق بازی پرتغالی ها در فوتبال ایران
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
سند رفیق بازی پرتغالی ها در فوتبال ایران
کد خبر : ۵۶۲۱۳
تاریخ ارسال : ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه

سند رفیق بازی پرتغالی ها در فوتبال ایران
تونی اولیویرا می گوید: «وینگادا دوست خوب من و دوست خوب تر کی روش است.»


تونی اولیویرا بعد از سفر تفریحی به ترکیه حالا چند روزی هست که راضی و شاد به تبریز بازگشته. او که معتقد است به خوبی از آن ها استفاده کرده است، درباره بحث حضور وینگادا، هموطنش در ایران و حضور در تیم المپیک و اینکه آیا با او در این باره مشورتی داشته است یا نه می گوید: «وینگادا دوست خوب من و دوست خوب تر کی روش است. با او اخیراً درباره حضورش در ایران صحبت کردم. وینگادا به من گفت که سابقه کار در پرسپولیس را دارد و به فضای فوتبال ایران به طور نسبی آشناست. فکر می کنم او می تواند در تیم المپیک موفق باشد.»


او که بازی تیم ملی مقابل گینه را پیگیری کرده و درباره این بازی می گوید: «من این مسابقه را دیدم. هنوز سه ماه تا آغاز جام جهانی باقی مانده است.باید به آینده نگاه کرد. طبق اطلاعی که کسب کردم تیم ایران طی ماه های آینده به آفریقای جنوبی و اروپا هم می رود تا آماده حضور در جام جهانی شود. حتماً تا زمان بازی ها تیم ایران به آمادگی خوبی می رسد.»


سرمربی تراکتورسازی درباره انتقادات صورت گرفته به نتیجه بازی ایران با گینه توضیح می دهد: «شکی نیست که این نتیجه، نتیجه خوبی نبود ولی تیم ایران در بازی های آینده تدارکاتی اش نقاط ضعف خود را از بین می برد. ایران روز دوشنبه 3 بر 2 کویت را شکست داد و بعد به فاصله دو روز در یک بازی تدارکاتی شکست خورد. ایرادی ندارد، این ذات فوتبال است و مهم نیست.کامرون چهارشنبه  شکست سنگینی مقابل پرتغال متحمل شد اما کسی می تواند بگوید این همان کامرونی است که به جام جهانی می رود؟ نه، اینطور نخواهد بود. تیم های حاضر در جام جهانی تا زمان آغاز این مسابقات تغییرات زیادی خواهند کرد.»


او درباره وضعیت علی کریمی برای بازگشت به تیم ملی می گوید: «من در این باره نمی توانم صحبتی داشته باشم. تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی است و نه تیم ملی. کریمی و سایر بازیکنان تراکتورسازی، بازیکنان خوبی هستند ولی کی روش است که درباره آنها تصمیم گیری می کند.» اولیویرا علت جدایی پیمپائو از تراکتورسازی را این طور توضیح می دهد: «این بازیکن به دلیل مشکلات شخصی خواهان جدایی شد و رفت.»

 

 

 

منبع:بانک ورزش


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: