خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->برترین های ورزش از نظر اخلاق معرفی شدند
 
1396 شهريور 29 / 2017 September 20
 
برترین های ورزش از نظر اخلاق معرفی شدند
کد خبر : ۵۶۲۱۰
تاریخ ارسال : ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه

برترین های ورزش از نظر اخلاق معرفی شدند
برترین رییس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و مربیان زن و مرد از نظر اخلاق در هفتمین همایش «فرزندان آفتاب» با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان معرفی شدند.


هفتمین همایش «فرزندان آفتاب» عصر پنجشنبه در سالن مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار شد.** مشحون بهترین رییس فدراسیون ورزشی

در بخش بهترین رییسان فدراسیون های ورزشی از بین محمود مشحون، محمود خسروی وفا و محمدرضا داورزنی، محمود مشحون به عنوان بهترین رییس فدارسیون انتخاب شد.

محمود مشحون، محمود خسروی وفا و محمدرضا داورزنی به ترتیب رییسان فدراسیون بسکتبال، جانبازان و معلولین و والیبال هستند.** گرشاسبی بهترین مدیر کل استان

در بخش مدیران کل استان ها از بین حمیدرضا گرشاسبی، سیدعبدی افتخاری و ایرج رحمانی، حمیدرضا گرشاسبی به عنوان بهترین مدیر انتخاب شد.** خادم و فرحناز ارباب بهترین مربی زن و مرد

رسول خادم نیز به عنوان برترین مربی مرد انتخاب شد.

حسین فرکی و بی‍ژن مقانلو از رقبای خادم بودند.

رسول خادم، حسین فرکی و بی‍ژن مقانلو نیز به ترتیب مربیان کشتی، فوتبال و تکواندو هستند.

در بخش مربیان زن از بین نجمه آبتین در رشته تیر وکمان، فرحناز ارباب در رشته کاراته و مینو مداح در رشته تکواندو، فرخنار ارباب انتخاب شد.** مریم طوسی و فرهاد ظریف برترین ورزشکار اخلاق

در بخش برترین های ورزشکار زن از بین مریم طوسی، زهرا نعمتی و ثریا آقایی، طوسی سریعترین دونده زن ایران معرفی شد و در بخش ورزشکار مرد از بین فرهاد ظریف، حسن رحیمی و رضا قوچان ن‍ژاد، فرهاد ظریف در رشته والیبال به عنوان بهترین ورزشکار اخلاق انتخاب شد.

به برترین های ورزش از نظر اخلاق، تندیس طلایی پهلوانی اهدا شد و از دیگر نامزدهای این مراسم نیز قدردانی صورت گرفت.

در ادامه این مراسم، از بهرام افشارزاده دبیر کل سابق کمیته ملی المپیک و شماری از خیرین که در حوزه ورزش فعالیت دارند تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم نماهنگی از مرحوم جهان پهلوان تختی با صدای زنده یاد خسرو شکیبایی، همراه با تصاویری از شهیدان ورزشکار پخش شد.

همچنین فرزند هنرمند رسول خادم و حمیدرضا گرشاسبی با اجرای زنده موسیقی، هنرنمایی کردند که از این دو نفر نیز قدردانی صورت گرفت.

 

 

 

منبع:ایرنا


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: