خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->تراکتورسازی به حرف جلالی رسید
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
تراکتورسازی به حرف جلالی رسید
کد خبر : ۵۶۲۰۳
تاریخ ارسال : ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۶ و ۵۳ دقیقه

مشکل خانوادگی دلیل جدایی مهاجم این تیم نیست
تراکتورسازی به حرف جلالی رسید
همان زمان هم جلالی تأیید کرده بود که شاید به خاطر همین موضوع با این بازیکن قراردادی امضا نشود اما به دلایل عجیبی جلالی هم به امضای قرارداد با این بازیکن تن داد.


رودریگو پیمپائو، بازیکن برزیلی تیم تراکتورسازی تبریز سه شنبه به دلیل مشکلات خانوادگی درخواست فسخ قرارداد نمود، باشگاه نیز با بررسی شرایط با فسخ قرارداد این مهاجم موافقت کرد و این بازیکن با فسخ قرارداد به صورت رسمی از باشگاه تراکتورسازی تبریز جدا شد.

 

این اتفاق در حالی رخ داده که به نظر می‌رسد علت اصلی جدایی این بازیکن مشکلات خانوادگی نبوده است و با توجه به مشکلات متعدد مالی باشگاه، فسخ این قرارداد از سوی پیمپائو چندان هم به ضرر تراکتورسازی تمام نمی‌شود. چرا که در این صورت دیگر باشگاه تراکتورسازی مجبور به پرداخت مبلغ قرارداد این بازیکن برزیلی نخواهد بود.


به خصوص که در ابتدای پروسه پیوستن پیمپائو به تراکتورسازی در زمان مجید جلالی خبرهایی درباره مشکل پزشکی این بازیکن به گوش می‌رسید. هرچند که بعدها فدراسیون فوتبال مشکلی در تست پزشکی او ندید و در نهایت او بدون مواجه بودن با مشکل خاصی به تراکتورسازی پیوست اما بعید نیست که این بازیکن بعدها در تراکتورسازی با مشکلاتی روبرو شده باشد که بی‌شک در این جدایی بی‌تأثیر نیست.


به خصوص که همان زمان هم جلالی تأیید کرده بود که شاید به خاطر همین موضوع با این بازیکن قراردادی امضا نشود اما به دلایل عجیبی جلالی هم به امضای قرارداد با این بازیکن تن داد تا حالا این احتمال که او در تراکتورسازی تحت فشارهایی قرارداشته، قوت بگیرد.

 

 

 

منبع:بانک ورزش


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: