خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->يك هفته داغ واليبالي در انتظار تهران
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
يك هفته داغ واليبالي در انتظار تهران
کد خبر : ۵۶۱۶۶
تاریخ ارسال : ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱ و ۰۸ دقیقه

جدال هايي با طعم آسیایی شدن
يك هفته داغ واليبالي در انتظار تهران
برای نخستین بار در تاریخ رقابت های والیبال باشگاه های ایران هر 4 تیم مرحله پایانی لیگ برتر آن را تیم های شهرستانی شکل می دهند و اولین بار هم هست که تیمی از پایتخت در بازی های پایانی آن حاضر نیست


به گزارش گل برتر gol.ir با حذف هر دو نماینده تهران ( پیکان و نوین کشاورز ) در مرحله اول پلی آف ، پایتخت نشینان ناخواسته تماشاگر بازی های پایانی شده اند و نقش شهر بی طرف را برای چهار تیم مدعی شهرستانی حاضر در دور پایانی بازی می کنند . به این ترتیب تهران یک هفته داغ واليبالي درانتظارش خواهد بود.

برگزاری این مسابقات همانند سال پیش در سالن 12 هزارنفری این امکان را برای طرفداران تیم ها و علاقمندان به والیبال فراهم می سازد تا با استفاده از شرایط رفاهی بهتر از بازی تیم های مورد علاقه خود راحت تر دیدن کنند و از دیدن بازی های تماشایی والیبال لذت ببرند . رقابت هایی که در پایان بازی های یک هفته ای ، ضمن مشخص کردن چهره قهرمان این فصل تکلیف نماینده ایران در جام قهرمانی باشگاههای آسیا 2014 مانیل فیلیپین را نیز پس از نزدیک به 6 ماه بازی فشرده روشن می سازد .

تهمیدات رفاهی برای طرفداران تیم ها

 نکته جالب آنکه هر 4 تیم حاضر در این مرحله  در زمره پرتماشاگرترین تیم های این فصل قراردارند و مسئولان این تیم ها نیز برای بهره گیری از حمایت آنان در سرنوشت سازترین برهه بازی های خود در تهران تسهیلات و تهمیدات ویژه ای هم تدارک دیدند.

تقسیم سالن 12 هزارنفری به چندین جایگاه مجزا برای طرفداران تیم ها به اضافه چندین جایگاه مستقل از جمله اقدامات سازمان لیگ به منظور سازماندهی هر چه بهتر تماشاگران منتسب به تیم ها برای برگزاری مطلوب بازی های این فصل بوده است.  طبق برنامه روز جمعه ( فردا )  در نیمه نهایی ابتدا متین ورامین با میزان خراسان رضوی بازی می کند و سپس شهرداری ارومیه با کاله مازندران تیم مدافع عنوان قهرمانی روبرو خواهد شد . هر کدام از تیم ها اگر بتوانند در این مرحله در دو بازی اول خود پیروز شوند ، دیگر نیازی به بازی سوم نخواهد بود . در صورت نیاز به بازی سوم روز سه شنبه آینده زمان انجام آن تعیین شده است و در این میان تیمی که در همان دو بازی اول کار را تمام کند ، این فرصت را دارد تا با استراحت بیشتری به قهرمانی در عصر روز پنج شنبه 22 اسفند فکر کند .

احتمال تکرار فینال سال قبل

سال پیش دیدار نهایی میان دو تیم کاله و متین برگزار شد و امسال هم خیلی ها بر این عقیده اند که احتمال تکرار فینال فصل قبل زیاد خواهد بود . هر چند به نظر می رسد دو تیم شهرداری ارومیه و میزان خراسان رضوی هم نمی خواهند که با زحمت بسیار زیاد به نیمه نهایی رسیدند ، فرصت راهیابی به دیدارنهایی و آسیایی شدن را از دست بدهند .   

در جمع 4 تیم حاضر در مرحله پایانی کاله ای ها با تجربه ترین و در عین حال پر افتخارترین تیم به حساب می آیند . آملی ها با دو قهرمانی و دو مقام سومی در لیگ برتر و یک مقام قهرمانی و یک عنوان سومی در آسیا به سومین قهرمانی خود در این رقابت ها می اندیشند . این در حالی است که ورامینی ها نیز در این فصل در دومین سال حضور خود در لیگ برتر به چیزی جز قهرمانی راضی نیستند . ارومیه ای ها نیز قبلا با پگاه یکبار نایب قهرمان لیگ برتر شده اند و حالا پس از پشت سر گذاشتن یک دوران برزخی سخت پس از حذف تیم مدعی باریج اسانس کاشان می خواهند همه را از قدرت خود شگفت زده کنند . میزان مشهد هم در نخستین حضور خود به رفتن روی سکو فکر می کند . هر چند راهیابی تا همین مرحله هم برای آنان یک موفقیت بزرگ محسوب می شود . این برای نخستین بار در تاریخ والیبال ایران است که 4 تیم شهرستانی در غیاب نماینده ای از تهران برای قهرمانی بازی خواهند کرد .

برنامه بازی های نیمه نهایی اول ( سالن 12 هزار نفری آزادی )

ساعت 16 : متین ورامین – میزان مشهد

ساعت 18 : کاله مازندران – شهرداری ارومیه 


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: