خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->روزگار ناخوش والیبال پایتخت
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
روزگار ناخوش والیبال پایتخت
کد خبر : ۵۵۹۲۰
تاریخ ارسال : ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۸ و ۲۲ دقیقه

تهران هیچ سهمیه ای در دور پایانی لیگ برتر ندارد
روزگار ناخوش والیبال پایتخت
تهران برای نخستین بار هیچ سهمی در مرحله نیمه پایانی لیگ برتر والیبال ندارد و هیچ کدام از دو سهمیه آن پیکان و نوین کشاورز موفق به صعود به دور پایانی نشدند


به گزارش گل برتر gol.ir پس از گذشت بیش از یک دهه از شروع مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاهای ایران و در مجموع 27 دوره از رقابت های والیبال باشگاهی در کشور شکست پیکان در بازی سوم مرحله اول پلی آف مقابل کاله مازندران موجب شد تا تهران برای نخستین بار هیچ سهمی در معادلات قهرمانی نداشته باشد .

آن هم تهرانی که روز روزگاری با اسم های بزرگی چون دخانیات ، پرسپولیس ، پاس ، بانک ملی ، بانک تجارت ، استقلال ، فتح ، پیکان و صنام حاکم بلامنازع والیبال باشگاهی کشور بود و این رشته آنقدر در پایتخت رونق و جذابیت داشت که جدا از نزدیک به 50 تا 60 تیمی که در دسته های مختلف آن مشغول فعالیت بوده اند و تازه از همه مهم تر اینکه ستاره های شهرستانی هم برای ملی پوش شدن همه آمال و آرزوهایشان را در پیوستن به تیم های تهرانی می دیدند.

از آن روزگاران زیاد هم نمی گذرد و حالا درست با گذشت زمان همه چیز بر عکس شده و این تیم های شهرستانی هستند که امروز به کانون توجه بازیکنان تهرانی مبدل شده و با فروکش کردن والیبال تهران، والیبال در شهرستان ها رونق گرفته است .

هنوز یادمان نرفته مسئولان وقت چند سال پیش فدراسیون و سازمان لیگ برای علاقمند کردن تیم های شهرستانی بحث محدودیت را پیش کشیدند و مجبور شدند، برای تیم های تهرانی در لیگ برتر والیبال سقف بگذارند تا شمار تیم های تهرانی از 6 تیم فراتر نرود. حالا درست با گذشت تقریبا یک دهه از آن دوران خوش والیبال تهران، شرایط به گونه ای دیگر در آمده و هیچ بعید نیست که در یکی دو سال آینده در صورت کناره گیری پیکان و نوین کشاورز تهران در لیگ همانند لیگ هندبال بی سهمیه شود.


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: