خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->فدرر پس از 9 ماه در دوبی جام قهرمانی گرفت
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
فدرر پس از 9 ماه در دوبی جام قهرمانی گرفت
کد خبر : ۵۵۷۳۱
تاریخ ارسال : ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۰ و ۴۳ دقیقه

فدرر پس از 9 ماه در دوبی جام قهرمانی گرفت
راجر فدرر ششمین قهرمانی خود در رقابت های تنیس دوبی را به دست آورد


به گزارش گل برتر gol.ir؛ فدرر که در نیمه نهایی موفق شده بود از سد نوواک جوکوویچ بگذرد در فینال خوب شروع کرد و دو گیم پیاپی نخست را برابر فینالیست سال قبل رقابتها گرفت.

اما بردیچ با روی آوردن به سرویس های سنگین و بازگشت های بسیار خوب روی سرویس های فدرر موفق شد جلو افتاده و در نهایت ست نخست را 6-3 به سود خود پایان دهد.

فدرر ست دوم را هم خوب شروع کرد اما سرویس های سنگین بردیچ امان او را برید و در نهایت در گیم حساس پنجم بردیچ سرویس فدرر را شکست تا 3-2 پیش بیفتد و شانس خوبی برای قهرمانی در تورنمنت داشته باشد.

فدرر در گیم بعدی اما به بازی برگشت و موفق شد با شکستن سرویس حریف بازی را به تساوی کشانده و بلافاصله ست سرویس خود را بگیرد و 4-3 پیش بیفتد. فدرر در ادامه هم ست های سرویس خود را گرفت و وقتی 5-4 پیش بود سرویس بردیچ را شکست و 6-4 برنده ست دوم شد تا تکلیف قهرمان را ست سوم تعیین کند.

رقابت نزدیک دو تنیسور در ست سوم از همان ابتدا سنگین بود تا اینکه فدرر موفق شد گیم چهارم سرویس بردیچ را بشکند و 3-1 پیش بیفتد.

فدرر 32 ساله که حالا مانند یک جوان سرپنجه و سر حال به نظر می رسید گیم بعدی را نیز با سرویس ها سنگین و بازی روی تر دیدنی از آن خود کرد. در گیم هفتم فدرر در حالی بازی را به سود خود برگرداند که 40-15 از حریف عقب افتاده بود اما به بازی برگشت و در نهایت با یک سرویس رعدآسا گیم را به سود خود پایان داد و 5-2 جلو افتاد.

بردیچ که در ست بعدی سرویس را در اختیار داشت تلاش زیادی کرد تا مانع ششمین قهرمانی فدرر در دوبی در گیم سرویس خود شود و دو بار مانع گرفتن امتیاز قهرمانی توسط فدرر شد تا گیم سومش در این ست را بگیرد.

این بار فدرر بود که برای قهرمانی سرویس می زد و در میان هیاهوی تماشاگران موفق شد گیم را گرفته و ست سوم را 6-3 به سود خود پایان دهد و در مجموع 2-1 بازی را برده و قهرمانی تنیس دوبی شود.

فدرر که نیمه نهایی برابر جوکوویچ را هم با باخت در ست اول شروع کرده بود در فینال نیز یک ست عقب ماندگی خود را با دو ست پیروزی جبران کرد تا برای ششمین بار قهرمان رقابت های دوبی شود. این نخستین قهرمانی فدرر پس از 9 ماه بد در عرصه تنیس جهان بود.


[نظرات ۱]


آخرین نظرات بینندگان

غیر قابل انتشار : ۰

انتشار یافته : ۱

حسین رستمی

۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۶

۱۱


۱درود بر روجر دوست داشتنی.چه زیبا گفته اند:شیر شیر است اگر چه...

نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: