خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->نیمه نهایی در حد فینال گرنداسلم/فدرر جوکوویچ را برد
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
نیمه نهایی در حد فینال گرنداسلم/فدرر جوکوویچ را برد
کد خبر : ۵۵۶۳۹
تاریخ ارسال : ۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۰ و ۳۳ دقیقه

نیمه نهایی در حد فینال گرنداسلم/فدرر جوکوویچ را برد
راجر فدرر سوئیسی موفق شد پس از مدتها به فینال یک تورنمنت مهم راه یابد.


به گزارش گل برتر gol.ir؛ ارزش این پیروزی زمانی مشخص می شود که فدرر برای این کار مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها، نفر دوم رده بندی تنیس مردان جهان و شانس اول قهرمانی در این رقابت ها یعنی نوواک جوکوویچ را مغلوب کرد.

در نیمه نهایی رقابت های تنیس دوبی نوواک جوکوویچ شانس اول قهرمانی این رقابت ها برابر راجر فدرر قرار گرفت که در نهایت این فدرر بود که در یک دیدار پر افت و خیز با نتیجه 2-1 حریف را مغلوب کرد و به فینال راه یافت.

ست اول این دیدار با برتری 6-3 جوکوویچ پایان یافت. اما در ست دوم راجر فدرر به بازی برگشت و با بازی روی تور شگفت انگیز خود گیم چهارم سرنوشت ساز را گرفت تا بازی 2-2 شود.

پس از آن فدرر گیم پنجم را نیز به سود خود پایان داد و اگرچه در میانه کار بارش باران برای چند دقیقه ای بازی را متوقف کرد اما تنیسور کهنه کار سوئیسی در نهایت ست دوم را با نتیجه 6-3 به سود خود پایان داد.

شروع طوفانی فدرر در ست سوم جوکوویچ را که خسته به نظر می رسید را شوکه کرد و تا جوکوویچ به خود آمد فدرر 2-0 جلو افتاده بود.

فدرر که نیروی جوانی را بازیافته می دید با سرویس های مرگبارش دستان حریف را بست و هر بار جوکو خود را به او نزدیک می کرد رو به بازی روی تور می آورد تا تمرکز حریف کاملا بر هم بریزد.

در گیم پنجم ست سوم که جوکوویچ سرویس می زد باز به اوج زیبایی و حساسیت خود رسید و دو تنیسور بارها و بارها مساوی شدند و در برابر چشمان حیرت زده تماشاگران در شهر دوبی راجر فدرر در دومین بریک پوینت خود در این گیم پس از نزدیک به 9 دقیقه تنیسور صربستانی را شکست دهد و 4-1 پیش بیفتد.

فدرر با سرویس های سنگین گیم بعدی را هم 40-15 برد و گیم بعدی را که سرویس با جوکوویچ قهرمان 4 دوره این رقابت ها بود را از دست داد تا در گیمی که سرویس با او بود 5-2 پیش باشد.

قهرمان 5 دوره این رقابت ها در سال های 2003 تا 2007 و سال 2012 در گیم آخر به رغم بازی خوب جوکوویچ و تساوی در امتیاز 40 با یک سرویس سنگین دیدار را به سود خود پایان داد تا پس از مدتها به فینال یک تورنمنت مهم راه یابد.

وی در دیدار فینال فردا شنبه برابر توماس بردیچ تنیسور رده هفتم جهان و شانس سوم این رقابت ها قرار می گیرد.

فدرر پس از این دیدار حمایت تماشاگران را که در طول دیدار او را به بهتر بودن تشویق می کرد را عاملی برای غلبه بر جوکوویچ خواند.


[نظرات ۱]


آخرین نظرات بینندگان

غیر قابل انتشار : ۰

انتشار یافته : ۱

محمدعلی صفاگوهر

۱۳۹۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۸

۱۰


۱بله.این است پادشاه جهان تنیس یعنیKing Rojer بی خود نیست که اکثر کارشناسان راجر را بهترین تنیسور کل تاریخ میدانند چون با وجود 32سال سن و با وجود سنگین بودن و طاقت فرسا بودن این رشته باز هم عطش فراوانی برای پیروزی دارد .زنده باد راجر فدرر کبیر

نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: