خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->دستیاران ولاسکو در ایران در تور عربستان و قطر
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
دستیاران ولاسکو در ایران در تور عربستان و قطر
کد خبر : ۵۵۶۱۶
تاریخ ارسال : ۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۷ و ۰۶ دقیقه

دستیاران ولاسکو در ایران در تور عربستان و قطر
مربیان خارجی سابق ایران به استخدام فدراسیون های والیبال عربستان و قطر در آمدند


به گزارش گل برتر gol.ir یوتسا ست کوویچ سرمربی سابق تیم های والیبال نوجوانان و جوانان ایران و همچنین خوآن سی چلو آرژانتینی دسیتار ولاسکو در تیم ملی بزرگسالان ایران به ترتیب به عنوان سرمربی جدید تیم های ملی عربستان و قطر انتخاب شدند .

فدراسیون والیبال عربستان برای حضور هر چه قدرتمند در بازی های آسیایی 2014 اینچون کره با یوتسا ست کوویچ سرمربی صربستانی به توافق رسید و قراردادی دو ساله با او تا پایان جام ملت های آسیا سال 2015 به امضاء رساند . فدراسیون والیبال قطر هم که در چند سال اخیر مربیان خارجی بزرگی را به خدمت گرفته است این بار با خوآن سی چلو به دنبال موفقیت در مسابقات کشورهای عربی و همچنین بازی های آسیایی 2014 کره است .

در این میان عربستانی ها که بطور متناوب و بقولی یک در میان در رویدادهای مهم آسیایی حاضر می شوند ، پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی 2006 دوحه موفقت آنچنانی در والیبال آسیا نداشته اند و حالا با سرمربی بد اخلاق ولی درعین حال سخت گیر صربستانی می خواهند موفقیت دوحه را در اینچون تکرار کنند . آنها پس از قبول میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2015 در صددند تا تیم قدرتمندی را روانه این بازی ها کنند و برای رسیدن به این هدف دل به تجربیات یوتسا ست کوویچ بسته اند که با تیم های پایه ای ایران نتایج تقریبا خوبی از جمله قهرمانی و نایب قهرمانی در مسابقات جهانی نوجوانان در سال های 2007 در مکزیک و 2009 در ایتالیا گرفته و در بازی های المپیک 2000 نیز به عنوان دستیار زوران گائیج به مدال طلا رسیده است .

اما خوآن سی چلو که تنها به عنوان یک کمک برای ولاسکو در تیم ملی ایران محسوب نمی شد و نقشی فراتر از یک دستیار را بازی می کرد پیش از پیوستن به تیم ملی قطر سرمربی تیم باشگاهی مولفتای ایتالیا بود و با تیم جوانان آرژانتین نایب قهرمان مسابقات جهانی 2011 ریودوژانیرو شد . او به جز این موفقیت ها تجربه کار با تیم های باشگاهی آرژانتین ، ایتالیا و اسپانیا و همچنین تیم ملی بزرگسالان کشورش نیز داشته است .


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: