خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->فلورانس میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال شد
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
فلورانس میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال شد
کد خبر : ۵۵۵۵۶
تاریخ ارسال : ۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۳۸ دقیقه

فلورانس میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال شد
فدراسیون بین المللی والیبال در تازه ترین تصمیمات خود در لوزان سوئیس شهر فلورانس ایتالیا را به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی دوره بیست و پنجم انتخاب کرد .


به گزارش گل برتر gol.ir این در حالی بود که پیش تر ایران هم تقاضای میزبانی مرحله نهایی این رقابت ها را به کمیته اجرایی فدراسیون جهانی والیبال داده بود.

البته این بار با توجه به 28 تیمی برگزار شدن رقابت های لیگ جهانی برای نخستین با دسته بندی تیم های شرکت کننده به سه گروه شهرهای سیدنی استرالیا و بورسای ترکیه هم به عنوان میزبان تیم های برتر دسته های دو و سه در مرحله نهایی برگزیده شدند.

 بی تردید در بین این سه شهر همه نگاهها معطوف به فلورانس خواهد که طی روزهای 26 تا 30 تیرماه 92 میعادگاه بازی تیم های بزرگ و تراز اول جهان حاضر در گروههای یک و دو دسته اول خواهد بود که ایران هم در کنار تیم های مدعی قهرمانی مثل برزیل ، ایتالیا ، روسیه ، آمریکا و ... حضور دارد.

البته از گروههای دیگر تنها تیم برتر گروه C می تواند وارد بازی با بزرگان والیبال جهان شود و با توجه به میزبانی ایتالیا و حضور قطعی این تیم در مرحله نهایی تیم ایران که با ایتالیا، برزیل و لهستان همگروه است، با کسب یکی از عناوین اول و دوم بخت بیشتری برای صعود پیدا می کند.

در مجموع از جمع تیم های دسته اول که شامل 8 تیم ایران، آمریکا، روسیه، ایتالیا، لهستان، برزیل، بلغارستان و صربستان در گروه Aو  Bمی شود، 5 تیم راهی دور نهایی می شوند و از جمع 12 تیم حاضر در گروههایC ، D  و E  تنها فقط یک تیم جواز صعود به بازی های فلورانس را می گیرد و به جز تیم نخست تیم های برتر آن در سیدنی بازی خواهند کرد.

این در حالی است که از تیم های دسته سوم که شامل بسیاری از تیم های تازه وارد مثل مکزیک ، تونس ، ترکیه و اسلوونی و تیم های قدیمی همانند کوبا ، اسپانیا ، چین و پورتوریکو می شود ، هیچ تیمی در مرحله نهایی حضور نخواهد داشت و تیم های برتر آن در بورسا به میدان می روند.

فلورنس چهارمین شهر ایتالیا پس از رم در سال 2004، میلان در سال های 1994 و 1998 و جنوا در سال 1992 است که میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال می شود. ایتالیا امسال همچنین میزبان رقابت های قهرمانی جهانی والیبال زنان در شهرهای رم، تریسته، ورونا، باری مدونا و میلان خواهد بود. همچنین کنگره جهانی فدراسیون جهانی والیبال نیز در سال 2014 میلادی در میلان برگزار می شود.


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: