خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->بیشترین شانس قهرمانی برای بهترین خط حمله؟
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
بیشترین شانس قهرمانی برای بهترین خط حمله؟
کد خبر : ۵۵۵۴۲
تاریخ ارسال : ۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲ و ۰۷ دقیقه

بیشترین شانس قهرمانی برای بهترین خط حمله؟
مثلث زهردار خط حمله رئال آمار جالبی را ثبت کرده است


به گزارش گل برتر gol.ir؛ پیروزی خیره کننده 6-1 رئال مادرید برای شالکه نشان داد که شاید این تیم بهتر از هر تیم دیگری در این تورنمنت مجهز به ابزار قهرمانی در لیگ قهرمانان آن هم برای دهمین بار باشد.

مادرید رکورد نهمین قهرمانی خود در اروپا را در سال 2002 ثبت کرد و از آن زمان مدت زیادی را در انتظار قهرمانی بعدی در اروپا سپری کرده است.


با این حال هم اکنون خیال آنها تقریبا از بابت حضور در یک چهارم نهایی راحت شده و می توان آنها را در کنار بایرمونیخ بهترین تیم های حاضر در این تورنمنت دانست.


اما تیم کارلو آنجلوتی با گلزنی در سی و دومین بازی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا و داشتن خط حمله ای که به نظر خطرناک تر از هر خط حمله دیگری در اروپاست رکورد جدیدی را نیز ثبت کرد. خط حمله ای با حضور کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما.

تا قبل از دیدار چهارشنبه شب روزنامه مارکا به بنزما و بیل و کریستیانو لقب بی بی سی داده بود و این مثلث توانایی خود را زمانی ثابت کرد که هر کدام از آنها شب گذشته موفق شدند برای تیمشان 2 گل بزنند.

این نخستین بار از زمان پیروزی 8-0 لیورپول برابر بشیکتاش در سال 2007 بود که 3 بازیکن از یک تیم در یک بازی دو گل یا بیشتر زده اند.

اما این پیروزی از یک لحاظ دیگر اثبات می کند که شانس مادرید برای قهرمانی بیشتر از هر تیم دیگر حاضر در این تورنمنت است.

آمار نشان می دهد که آنجلوتی خطرناک ترین خط حمله رئال مادرید از زمان آمدن رونالدو به این تیم در سال 2009 را در اختیار دارد. گلزنان رئال در لیگ قهرمانان این فصل میانگین 1.1 گل برای هر بازیکن در هر بازی را ثبت کرده اند و رونالدو با 11 گل از 6 بازی صدرنشین جدول گلزنان این فصل است.

3 گلزن برتر رئال تا به همین جای کار نیز آمار این تیم در 4 فصل گذشته را پشت سر گذاشته اند و این در حالی است که به طور بالقوه 6 بازی دیگر این تیم در این تورنمنت باقی است.


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: