خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->پیشنهاد سنگین آناستازی و عقب کشیدن فدراسیون
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
پیشنهاد سنگین آناستازی و عقب کشیدن فدراسیون
کد خبر : ۵۵۴۲۶
تاریخ ارسال : ۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰ و ۲۲ دقیقه

پیشنهاد سنگین آناستازی و عقب کشیدن فدراسیون
آندره آناستازی با پیشنهاد سنگینی که به فدراسیون والیبال داده است کار رسیدن به توافق را سخت کرد.


به گزارش گل برتر gol.ir؛ سرمربی ایتالیایی که هم اکنون در لهستان مشغول به کار است پس از انجام مذاکرات مقدماتی و پیگیری امور مربوطه توسط وکیلش با فدراسیون لهستان برای جدایی و آمدن به ایران نیز به توافق رسیده بود.

اما ظاهرا پیشنهاد سنگینی که به فدراسیون والیبال ایران داده است مقامات ایرانی را به عقب نشینی از موضع خود مجبور کرده است. وی که تأکید داشته دستیارانش را نیز خودش انتخاب کند ظاهرا با اطلاع از اینکه والیبال ایران هم اکنون نیازمند مربی بزرگی است پیشنهادی را ارائه داده که هزینه های زیادی را برای فدراسیون ایران در پی خواهد اشت.

فدراسیون والیبال هم اکنون با اعلام عدم امکان اینگونه قراردادی با وی در انتظار پاسخ آناستازی است که به نظر می رسد تا حد زیادی رسیدن به توافق با وی را سخت کند.

با این شرایط احتمال ارائه پیشنهاد جدید به رائل لوزانو بیش از پیش قدرت گرفته است که با داشتن دستیاران ایرانی نیز موافقت کرده است.

در عین حال دانیل کاستالینی آرژانتینی نیز که هم اکنون در ترکیه مشغول به کار است برای سرمربیگری تیم ملی ایران اعلام آمادگی کرده است.

در همین حال داورزی رئیس فدراسیون والیبال اعلام کرده که در صورت نرسیدن به توافق به هر کدام از این گزینه ها فعلا تیم ملی کار خود را با سعید معدنی آغاز خواهد کرد.


[نظرات ۱]


آخرین نظرات بینندگان

غیر قابل انتشار : ۰

انتشار یافته : ۱

فرخ تولا

۱۳۹۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۲

۵


۰یک خبر جدید: شهر فلورانس ایتالیا میزبان نهایی لیگ جهانی والیبال 2014 شد. این یعنی اینکه از گروه ایران 3 تیم به مرحله نهایی صعود می کند البته اگر مشکل فیلمبرداری حل بشه.

نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: