خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->آناستازی ایتالیایی گزینه اول تیم ملی والیبال شد
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
آناستازی ایتالیایی گزینه اول تیم ملی والیبال شد
کد خبر : ۵۵۱۴۵
تاریخ ارسال : ۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۱ و ۲۴ دقیقه

ورق به یک باره برگشت
آناستازی ایتالیایی گزینه اول تیم ملی والیبال شد
ورق دوباره برگشت و فدراسیون والیبال بعد از نرسیدن به جمع بندی لازم در مورد برناردی و گذشت 4 سال بار دیگر به سراغ آندریا آناستازی رفت


به گزارش گل برتر gol.ir فدراسیون والیبال بعد از بدرقه تاریخی خولیو ولاسکو و همراهی او به تیم ملی آرژانتین خیلی زود در مورد انتخاب جانشین او پس از تست کردن افکار عمومی دچار تردید و دو دلی شد و در نهایت با عبور از گزینه پیشنهادی سرمربی سابق تیم ملی به فکر تجدید نظر افتاده و با دو گزینه جدید به نامهای آناستازی و لوزانو وارد مذاکره شده است.

هر چند در ظاهر امر وجود برخی مشکلات پیش آمده از جمله درگیری  لورنزو برناردی با تیم باشگاهی جاستربسکی ویگل لهستان تا اردیبهشت ماه و از همه مهم تر نامشخص بودن شروع اردوی آماده سازی تیم ملی برای حضور در لیگ جهانی به عنوان مهم ترین چالش پیش رو مطرح شده، اما واقعیت ماجرا کمبود تجربه و عدم همراهی تیم ملی مشکل اصلی برناردی بوده که از سوی منتقدین سخت مورد انتقاد قرار گرفته است.

حالا گفته می شود امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در نخستین گام سفرش به اروپا توانست پس از صبحت های اولیه داورزنی با آناستازی گزینه اول سرمربیگری تیم ملی، نظر او را برای حل مشکلاتش با فدراسیون والیبال لهستان جلب کند و اگر وکیل آناستازی روز سه شنبه فردا بتواند با فدراسیون والیبال لهستان به توافق نهایی برسد و رضایت نامه اش را بگیرد، روز چهارشنیه او رسما سرمربی تیم ملی والیبال ایران خواهد شد.

لوزانو گزینه دوم

اگر به هر شکلی توافق با آناستازی ممکن نشود، آنوقت باب مذاکره با رائول لوزانوی آرژانتینی به عنوان گزینه دوم گشوده می شود.

لوزانو نیز که سابقه سرمربیگری تیم های ملی لهستان و آلمان را دارد با تیم ملی لهستان نایب قهرمان مسابقات قهرمانی جهان در سال 2006 در ژاپن شده و با آلمان هم موفقیت های خوبی را داشته است. لوزانو ابتدای امسال برای هدایت تیم والیبال شهرداری ارومیه یک هفته ای به ایران سفر کرده بود که بدلیل اختلافات پیش آمده در ارومیه و بدون دستیابی به توافق با حضور در تهران و ملاقات با داروزنی و ولاسکو و بازدید از تمرینات تیم ملی راهی اروپا شد.


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: