خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->پیام صادقیان: دور، دور قرمزها است
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
پیام صادقیان: دور، دور قرمزها است
کد خبر : ۴۴۴۶۶
تاریخ ارسال : ۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱ و ۰۳ دقیقه

قلق کاشته ها دست خلعتبری آمده است
پیام صادقیان: دور، دور قرمزها است
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پایان تمرینات با دایی تمرین ضربه کاشته می کنیم و به قول معروف قلق این ضربه دست خلعتبری آمده است.


یام صادقیان درباره دیدار تیمش مقابل  سورینت اظهار داشت: بازی خوبی بود. بازیکنان ما در آن زمین واقعا سنگ تمام گذاشتند. از طرفی تیم حریف چند لایه دفاع می کرد به طوری که فقط برای مهار من دو یار مستقیم گذاشته بودند. خوشبختانه توانستیم پیروز شویم و به صدرجدول برسیم.

وی درباره زمین مسابقه عنوان کرد: زمین تختی واقعا افتضاح است. نمی دانم این تیم ها خودشان چطور در این زمین بازی می کنند. این زمین به درد همه چیز می خورد، غیر از فوتبال! من نمی دانم چرا باید در این زمین ها بازی برگزار شود. فقط می خواهند بگویند ما میزبان هستیم.

هافبک پرسپولیس درباره صدرنشینی تیمش پس از 110 هفته تاکید کرد: خوشحالم که با حضور علی دایی تیم صدرنشین شده است. حس فوق العاده ای داریم که با حضور علی آقا و ما به صدر جدول رسیدیم. امیدوارم بتوانیم صدر جدول را نگه داریم. از طرفی حالا صدر جدول کاملا قرمز شده است. پرسپولیس، فولاد و تراکتورسازی صدرنشین هستند و این بسیار خوب است. به قول معروف دور، دور قرمزها است.

صادقیان درباره گلی که خلعتبری به ثمر رساند، گفت: خلعتبری از هر نظر فوق العاده است. ما در پایان تمرینات با دایی تمرین ضربه کاشته می کنیم و به قول معروف قلق این ضربه دست خلعتبری آمده است.

وی در پایان افزود: امیدوارم قهرمانی نیم فصل را بدست آوریم و از طرفی تا پایان فصل صدرجدول را نگه داریم. امسال تنها هدفمان قهرمانی بوده و باید این روند را حفظ کنیم.

 

منبع: اوج


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: