خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->ترکیب دلخواه استقلال برای نبرد العین
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
ترکیب دلخواه استقلال برای نبرد العین
کد خبر : ۲۳۹۲۶
تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۳ و ۴۴ دقیقه

ترکیب دلخواه استقلال برای نبرد العین
امیر قلعه نویی در مصاف فردا از سیستم و ترکیبی تهاجمی بهره خواهد گرفت اما به نظر نمی رسد او قصد داشته باشد به سیستم 2-4-4 و محبوب اخیرش دست بزند


فردا شب استقلال در دیداری حساس مقابل تیم قدرتمند العین که بر خلاف بیشتر نمایندگان امارات در لیگ قهرمانان آسیا طی سال های اخیر تیم خطرناکی به حساب می آید قرار خواهد گرفت .با این حال طبیعی است که هواداران استقلال برای صعود کم دردسر از گروه خود انتظار کسب سه امتیاز را از بازی های خانگی خود داشته باشند .شاید این ذهنیت اولیه برخی از استقلالی ها را به این فکر فرو ببرد که امیر قلعه نویی در مصاف فردا از سیستم و ترکیبی تهاجمی بهره خواهد گرفت اما به نظر نمی رسد او قصد داشته باشد به سیستم 2-4-4  و محبوب اخیرش دست بزند و در این مصاف حساس هم با دو مهاجم به میدان خواهد رفت.

 
در مورد ترکیب استقلال و اینکه کدام بازیکنان بهتر است در این بازی به میدان بروند  نمی توان انتخاب های زیادی داشت و بعید است قلعه نویی جابجایی خاصی بین مهره هایش انجام دهد اما مصدومیت خسرو حیدری و تنبیه انضباطی آرش برهانی لاجرم تغییراتی را نسبت به بازی قبلی این تیم مقابل تراکتورسازی به وجود خواهد آورد.
 
در خط دروازه ابی ها اگر مثل همیشه مصدومیت مهدی رحمتی در دقیقه 90حل شود خیال آبی ها از قفس توری راحت خواهد بود اما نرسیدن رحمتی به بازی فردا آن هم در مصاف با مهاجمی بین المللی به نام آساموا جیان می تواند مشکل ساز شود.
 
در خط دفاع هم بعید است تغییری صورت گیرد و زوج منتظری – صادقی در مرکز به میدان خواهد رفت و حمودی و بیک زاده به عنوان مدافع راست و چپ بازی می کنند.
 
در خط میانی اما غیبت خسرو حیدری  احتمالاباعث خواهد شد قلعه نویی به آندره ویسنته  آرزه هافبک بولیویایی خود رو بیاورد و از او در این پست بهره گیرد.زوج جباری- نکونام هم درمرکز زمین به میدان می روند و  به احتمال فراوان جی لوید ساموئل هافبک چپ آبی ها مقابل العین خواهد بود.
 
با تنبیه انضباطی آرش برهانی به خاطر حرکت بچگانه ای که در بازی با تراکتورسازی انجام داد و تیمش را 50 دقیقه ده نفره کرد به احتمال فراوان زوج خط حمله استقلال با حاتمی – اکبر پور آرایش داده خواهد شد  مگر اینکه قلعه نویی آرش را بخشیده باشد.
 
در این صورت اگر برهانی بازی کند می توان تصور کرد اکبرپور یک خط عقب تر خواهد آمد و هافبک راست می شود .در این صورت جایی برای آرزه در ترکیب اصلی نخواهد بود و ظاهرا ترکیب استقلال با سه مهاجم تهاجمی تر هم خواهد شد .هرچند باید دید در چنین شرایطی شرح وظایف اکبرپور در چه حدی است  و آیا او می تواند مثل یک مهاجم واقعی در حملات و باکس جریمه حریف حاضر شود یا نه؟
 
منبع: گل دات كام

[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: