خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->اشاره کاسیاس به خداحافظی از تیم ملی
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
اشاره کاسیاس به خداحافظی از تیم ملی
کد خبر : ۱۵۵۸۳
تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۴ و ۳۴ دقیقه

اشاره کاسیاس به خداحافظی از تیم ملی
دروازه‌بان رئال مادرید فاش کرد که پس از رقابت‌های جام‌جهانی بسیاری از بازیکنان تیم ملی اسپانیا تصمیم به خداحافظی می‌گیرند.


ایکر کاسیاس تأکید کرد که فصل هنوز به پایان نرسیده است و ادامه داد: ما یازده امتیاز در لیگ عقب هستیم اما راه زیادی تا پایان باقی مانده است. باید به جنگیدن ادامه دهیم این مورد را در فهرست خواسته‌های کریسمسم قرار می‌دهم.

 

 

وی در خصوص مورینیو اظهار داشت: مورینیو مرد بزرگی است اما وقتی عصبانی می‌شود که البته پشت درهای بسته اتفاق می‌افتد، نمی‌شود کاری کرد.

 

 

کاسیاس خاطرنشان کرد: وقتی جام قهرمانی در جهان را بالای سر بردم احساس هیجان و لذت داشتم از اینکه بدشانسی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌توانید بفهمید قبلا چه اتفاقی برای ما افتاد اما پدر و مادرهایتان می‌دانند. باید به پیشرفت و حمایت از دروازه‌بانان ادامه دهیم.

 

 

دروازه‌بان رئال مادرید تأیید کرد: وقتی در زمان بچگی بازی‌های ویدیویی انجام می‌دادم، همیشه با رئال مادرید بازی می‌کردم اما مدت زیادی است که بازی نکرده‌ام.

 

 

وی همچنین اضافه کرد: از تماشای تنیس در تلویزیون لذت می‌برم. دیدن بازی‌های نادال را بسیار دوست دارم، بسکتبال هم نگاه می‌کنم اما بیشتر از همه به فوتبال و بازی‌های لالیگا علاقه دارم اما لیگ برتر انگلیس را نیز تماشا می‌کنم.

 

 

کاسیاس همچنین در مصاحبه‌ای اعلام کرده که پس از رقابت‌های جام‌جهانی عده‌ای تصمیم به رفتن از تیم ملی می‌گیرند و به این ترتیب راه برای جوان‌تر ها باز می‌شود.

 

 

وی اضافه کرد: به همین دلیل قهرمانی در جام‌جهانی نقطه اوجی خواهد بود و پس از آن ممکن است همه‌چیز مثل قبل نباشد.

 

 

سنگربان تیم ملی اسپانیا تیمش را مدعی قهرمانی در برزیل دانست و افزود:  اما با وجود اینکه تیم بزرگی هستیم تکرار قهرمانی در جام‌جهانی مثل رقابت‌های قهرمانی اروپا کار دشواری است.

 

 

کاسیاس با 143 بازی ملی بیشترین تعداد بازی را در میان بازیکنان اسپانیا دارد.

 

 

 

 

منبع:فارس


[نظرات ۰]


نظر جدید

نام و نام خانوادگي : *
ايميل: *
وبسايت :
متن : *
کد امنيتي : Visual CAPTCHA
کد امنیتی جدید *
 
برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: