خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->خبر ها
 
1396 شهريور 29 / 2017 September 20
 
خبرها
یک زن بادار چینی در فاصله‌ زمانی نه چندان دور تا وضع حمل خود در مسابقه دوی ماراتن شرکت کرد.

تیم ملی دوومیدانی ایران در حالی به کار خود در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا پایان داد که در روز دوم این رقابتها به مدالی دست پیدا نکرد.

رکورد پرش با نیزه داخل سالن دنیا یک سانتیمتر جابجا شد.

مریم طوسی موفق شد پس از 10 سال رکورد ملی ایران در ماده 60 متر را جابه‌جا کند.

دویدن فعالیتی است که افراد زیادی برای سالم بودن به آن رو می‌آورند. اشتباه‌هات متداولی که در الگوی دویدن دوندگان وجود دارد، باعث می‌شود که درد و ناحیه‌های مختلف بدن این افراد ایجاد شود.

سریعترین دونده ایران سفیر یوزپلنگ ایرانی شد تا گامی در جهت حمایت از این حیوان که به شدت در معرض خطر انقراض است، برداشته باشد.

نایب قهرمان المپیک با انتشار بیانیه‌ای نسبت به گزارش بخش خبری 20:30 واکنش نشان داد.

سریع‌ترین مرد جهان که به دعوت یک بنیاد خیریه در آرژانتین به بوئنوس آیرس سفر کرده است با کودکان این شهر در خیابان به رقابت پرداخت.

محمود صمیمی از آغاز تمریناتش زیر نظر عباس صمیمی به عنوان مربی خبر داد.

یوسان بولت و شلی آن فریزر پریس هر دو از جامائیکا به ترتیب به عنوان برترین ورزشکار مرد و زن رشته دو و میدانی جهان در سال 2013 انتخاب شدند.

سریع‌ترین دونده جهان اعتراف کرد پیش از آنکه به چهره‌ای مشهور در دنیای ورزش تبدیل شود استفاده از مواد مخدر را تجربه کرده است.

«بودان بوندارنکو» پرنده ارتفاع اوکراین جایزه بهترین دونده اروپا در سال ۲۰۱۳ را دریافت کرد.

ابراهیم رحیمیان، دونده تیم ملی دوومیدانی به دلیل استفاده از مواد ممنوعه در شرایطی با محرومیت دو ساله روبرو شده که گفته می‌شود مربی این دونده مقصر بوده است.

رکورددار اسبق پرتاب دیسک ایران که برای گذراندن دوره مربیگری بین‌المللی به آمریکا سفر کرده است، به زودی در کمپ تیم ملی آمریکا این کلاس را ادامه می‌دهد.

نصب بنری عجیب در مجموعه ورزشی آزادی تعجب اهالی ورزش را به دنبال داشته است.

ملی پوش دوومیدانی ایران با رأی نادو و به دلیل مثبت شدن دوپینگش دو سال از تمام فعالیت‌های دوومیدانی محروم شد.

روز گذشته حسین کیهانی توانست رکورد سه هزار متر ایران در رده باشگاهی را جابه‌جا کند، اما همچنان حمید سجادی به عنوان رکوردار ایران در این ماده محسوب می‌شود.

این روزها برای سرعتی‌ترین بانوی دونده ایران، روزهای درخشانی بوده و او با دو مدال طلا در بازی‌های کشورهای اسلامی و رکوردشکنی ثابت کرد که پس از روزهای تلخی که برای رسیدن به المپیک لندن پشت سر گذاشت، دوباره به اوجش بازگشته و قهرمانی است که باز هم خود را در سطح بین‌المللی به عنوان "دختر باد معرفی خواهد.

فدراسيون بين‌المللي دووميداني (ياف)، فهرست نامزدهاي دريافت جوايز بهترين دوندگان مرد و زن سال ۲۰۱۳ را منتشر كرد.

ویلسون کیپسانگ دونده کنیایی در چهلمین مسابقه ماراتن برلین رکورد جهانی این ماده را جابجا کرد.برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: