خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->خبر ها
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
خبرها
نماینده دسته ۷۷ کیلوگرم کشورمان، ضمن کسب مدال طلای حرکت یک‌ضرب، روی سکوی نایب قهرمانی این وزن ایستاد و یک مدال نقره به مدال‌های تیم ایران اضافه کرد.

نماینده دسته ۶۹ کیلوگرم کشورمان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا با وجود رقابت در گروه B، بالاتر از همه مدعیان گروه A ایستاد و ضمن کسب مدال طلای حرکت دوضرب، مدال طلای مجموع این وزن را هم کسب کرد.

مهدی فروتن، نماینده دسته 62 کیلوگرم تیم وزنه برداری نوجوانان ایران، در رده بندی مجموع در مکان پنجم ایستاد و 63 امتیاز برای تیم ایران به دست آورد.

پیشکسوت وزنه‌برداری ایران می‌گوید، در حال حاضر که تنش‌ها در وزنه‌برداری از بین رفته، باید میان ورزشکاران و مربی دوستی باشد اما در کنار آن هر دو طرف باید حد و حدود را نیز رعایت کنند.

اسامی 18 وزنه‌بردار برای اولین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان اعلام شد.

بازمانده المپیک 1948 لندن، هم تیمی سلماسی و نامجو، قهرمان دیروز و پیشکسوت امروز که از حضور 10 ساله‌اش در پولاد سرد تنها دو مدال برنز و طلا و آلبومی از روزگاران قدیم برایش به یادگار مانده است. مردی از دیار اردبیل که وزنه برداری خود را مدیون نامجو می داند.

سعید محمد پور دو روز قبل با چاقو دست خواهرزاده رضازاده را زخمی کرده بود.

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری درگیری در اردوی تیم ملی را تایید کرد.

روسلان آلبگوف وزنه بردار دسته فوق سنگین روسیه و دارنده نشان طلا مسابقات جهانی لهستان به عنوان بهترین وزنه‌بردار سال 2013 انتخاب شد.

پرونده هفدهمین دوره لیگ وزنه برداری بزرگسالان با صدرنشینی محمد صالحی در دسته فوق سنگین و عنوان چهارمی بهادر مولایی بسته شد؛ ضمن اینکه تیم ملی حفاری نیز برای چهارمین سال متوالی عنوان قهرمانی را به دست آورد.

در حالیکه رستمی و نصیرشلال در اهواز و سلیمی در تهران تمرینات خود را دنبال می کردند، نامی از این سه وزنه‌بردار در ترکیب تیم حفاری در مرحله پایانی لیگ دیده نمی شود.

رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری گفت مخالف شماره یک رفتن ایوانف و برگرداندن دوباره او به ایران بودم.

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری رنکینگ جهانی 2013 را اعلام کرد که طی آن تقیان و مولایی با ایستادن در رده دوم اوزان 77 و 105+ کیلوگرم، بهترین عناوین را در میان وزنه‌برداران ایرانی این رنکینگ به دست آوردند.

سرمربی تیم‌های ملی وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان می‌گوید، وزنه‌برداران المپیکی به دلیل نداشتن سالن مناسب در تهران در مجموعه ورزشی آزادی تمرین می‌کنند.

رییس فدراسیون وزنه‌برداری، از دعوت وزنه‌برداران المپیکی به اردوی تیم‌ملی خبر داد و گفت: این ورزشکاران در کنار سایر بازیکنان برای حضور در ترکیب نهایی تیم‌ملی، تلاش خواهند کرد.

چهارمین و آخرین روز مسابقات وزنه برداری قهرمانی معلولان کشور در رده سنی بزرگسالان و جوانان امروز سه شنبه برگزار شد و سیامند رحمان قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان پنج کیلوگرم رکورد دنیا را جابجا کرد.

رییس فدراسیون وزنه‌برداری با برگزاری لیگ برتر برای رده سنی جوانان موافقت کرد.

با بازگشت جدی‌ترین منتقد فدراسیون وزنه‌برداری به این فدراسیون به عنوان سرمربی تیم‌های ملی رده‌های سنی، به نظر می‌رسد راه برای بازگشت کوروش باقری دیگر مسدود شده باشد.

وزنه‌بردار دسته 105+ کیلوگرم تیم ملی‌حفاری عملکرد خود را در هفته چهارم لیگ برتر کشور پس از حدود یک سال و نیم دوری از مسابقات خوب ارزیابی کرد و گفت: به دلیل این دوری، خیلی خوب نتوانستم با تمرکز روی وزنه‌ها کار کنم.

بهداد سلیمی قهرمان فوق‌سنگین وزنه‌‌برداری المپیک 2012 لندن به همراه چهار وزنه‌بردار معترض دیگر منتظر جواب حسین رضازاده برای برگشت به تیم‌ملی است.برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: