خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->خبر ها
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
خبرها
داور دیدار والیبال متین ورامین و میزان مشهد با بیان اینکه کمیته انضباطی به جای تنبیه بازیکنان متخلف تیم ملی آنها را تشویق می‌کند! گفت: برخی بازیکنان تیم ملی والیبال تبدیل به مافیایی شده‌اند که فدراسیون و کمیته انضباطی هیچ گونه برخوردی با آنها نمی‌کنند و حتی آنها را مورد تشویق نیز قرار می‌دهند!

فحاشی بازیکنان شاخص و ملی پوش والیبال در جریان مسابقه نیمه‌نهایی تیم‌های متین ورامین و میزان خراسان متن زیبای مسابقه را تحت تاثیر قرار داد.

برگزاری بازی های مرحله نهایی و نهایی لیگ برتر والیبال آن هم در ورزشگاه زیبا و مجهز آزادی بهترین تصمیمی بود که فدراسیون والیبال ایران می توانست بگیرد

برای نخستین بار در تاریخ رقابت های والیبال باشگاه های ایران هر 4 تیم مرحله پایانی لیگ برتر آن را تیم های شهرستانی شکل می دهند و اولین بار هم هست که تیمی از پایتخت در بازی های پایانی آن حاضر نیست

مربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: نقطه نظرات خود در مورد سرمربی بعدی تیم ملی والیبال را اعلام کردم و امیدوارم بهترین گزینه به ایران بیاید.

نیمه نهایی لیگ برتر والیبال با جدال نفس گیر کاله و شهرداری ارومیه و همچنین میزان و متین ورامین آغاز می شود.

تیم والیبال لکوموتیو خارکیف از ادامه حضور در مسابقات قهرمانی روسیه انصراف داد.

رئیس فدراسیون والیبال ایران با ارسال نامه‌ای به صالح بن‌ناصر رئیس AVC نسبت به برگزاری اجلاس هیئت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا در میانمار اعتراض کرد.

تهران برای نخستین بار هیچ سهمی در مرحله نیمه پایانی لیگ برتر والیبال ندارد و هیچ کدام از دو سهمیه آن پیکان و نوین کشاورز موفق به صعود به دور پایانی نشدند

والیبال ایران در سال 92 بسیار پرتلاش بود و در مسابقات مختلف موفقیت‌های خوبی کسب کرد که تمام آنها تحت تاثیر خداحافظی ولاسکو قرار گرفت.

تیم‌های دلیران دشتی بوشهر و پیشگامان شفق اردکان با رسیدن به فینال مسابقات لیگ دسته اول والیبال، جواز حضور در لیگ برتر را کسب کردند.

در مرحله سوم از پلی‌آف لیگ برتر والیبال، تیم‌های کاله و میزان خراسان به ترتیب با پیروزی بر پیکان تهران و شهرداری تبریز جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کردند.

دعوت از بازیکنان برتر چهار تیم بازمانده از صعود به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال نخستین برنامه تیم ملی برای آماده سازی بود که با رفتن ولاسکو از ایران این برنامه نیز فراموش شد.

پس از توافق اولیه فدراسیون والیبال با آندریا آناستازی برای هدایت تیم ملی قرار شد تا این مربی نامدار برای بازدید از امکانات ایران و امضای قرارداد به تهران سفر کند.

دیدارهای سوم مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال روز یکشنبه با دو بازی در شهرهای آمل و مشهد پیگیری خواهد شد تا تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی حریفان خود را بشناسند.

فلورانس ایتالیا که در سال2012 میزبان مسابقات بین قاره‌ای لیگ جهانی بود، از سوی FIVB به عنوان میزبان مرحله نهایی رقابت‌های هشت تیم برتر لیگ جهانی سال 2014 انتخاب شد.

دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال در گروه تیم‌های برتر با دیدار تیم‌های برزیل و ایتالیا آغاز می‌شود و روسیه مدافع عنوان قهرمانی در هفته دوم مسابقات خود را آغاز خواهد کرد.

نامزد سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران گفت: چنانچه در گام نخست با مسئولان فدراسیون والیبال ایران به توافق برسم، برای انعقاد قرارداد به تهران خواهم رفت.

مربیان خارجی سابق ایران به استخدام فدراسیون های والیبال عربستان و قطر در آمدند

هفته پایانی لیگ برتر والیبال زنان امروز (پنج شنبه) با برگزاری ۲ بازی پیگیری شد و تیم گاز ایران با پیروزی بر دانشگاه آزاد به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یافت.برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: