خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->خبر ها
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
خبرها
مسئولان فدراسیون کاراته ایران در دیدار اخیر خود با مسئولان فدراسیون جهانی پیشنهاد جدیدی را مطرح کردند که به نظر می رسد تحقق آن نیازمند طی کردن راه دشواری است.

در حالی که قرار بود کمیسیون اجتماعی هیات دولت روز گذشته(یکشنبه)در مورد اعطای مجوز به ناطق نوری برای شرکت در انتخابات فدراسیون بوکس تصمیم بگیرد، این کمیسیون تشکیل نشد.

داور بین‌المللی جودوی ایران که حدود شش ماه قبل مورد ضرب و شتم قرار گرفت از نوع برخورد با ضارب و محرومیت خودش ابراز تعجب کرد.

پرونده تیم ایران در اولین دوره کاراته جام باشگاه‌های آسیا در کویت با کسب 13 مدال بسته شد.

بانوی لژیونر کاراته ایران به مدال طلای نخستین دوره رقابت‌های کاراته جام باشگاه‌های آسیا دست یافت.

تیم کاراته دانشگاه آزاد که قرار است در باشگاه‌های آسیا نماینده ایران باشد قصد دارد با نماد "یوزپلنگ ایرانی" روی پیراهنش در مسابقات شرکت کند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه به مدال‌آوری کاراته ایران در بازیهای آسیایی اینچئون امید دارد، گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در رشته کاراته داشتن خانه کاراته حق جامعه این ورزش است.

بانوی ووشوکار قهرمان جهان و آسیا در پرده‌ای جدید از زندگیش در یک فیلم بازی کرده و بدلکار شد!

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان با وجود نارضایتی از وضعیت جسمانی ملی‌پوشان، می‌گوید به آینده امیدوار است.

قهرمان کاراته بانوان ایران و آسیا به یک تیم اماراتی پیوست تا نخستین کاراته‌کار لژیونر بانوان ایران لقب گیرد.

مربی جودوی ایران که به دلیل دعواها و کتک کاری‌ها در سالن مسابقات معروف است در اظهارنظری جالب دلیل این همه بی‌اخلاقی را توضیح داد که در این توضیح پای زیدان، فوتبالیست معروف جهان هم به جودوی ایران باز شد.

جودوکارانی که چندی پیش درصدد گرفتن تبعیت لبنان و مبارزه زیر پرچم این کشور بودند به ایران بازگشتند و روز گذشته در اقدامی جالب اولین مبارزات خود در لیگ ایران را انجام دادند!

کمیته فنی فدراسیون جودو کادر فنی تیم ملی را تا بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی انتخاب و معرفی کرد.

تیم ملی جودو که حدود دو سال با مربی اداره می‌شد قرار است سرانجام صاحب سرمربی شود.

پرچمدار کاروان ورزشی ایران در المپیک 2012 لندن که از دست مسوولان فدراسیون بوکس کشورمان بسیار ناراحت است، می گوید: اگر او را نمی خواهند واضح اعلام کنند تا به فکر زندگی اش باشد.

جدیدترین رده بندی بهترین بوکسورهای جهان در پایان ماه دسامبر اعلام شد که به مانند ماههای قبل احسان روزبهانی همچنان بهترین جایگاه ایرانی ها را در اختیار دارد.

دو جودوکار جوان ایران که به لبنان رفته بودند در قالب این تیم در مسابقات جهانی کوارش شرکت کردند!

تیم ملی کاتای دختران ایران در حالی که به فینال مسابقات آسیایی راه یافته بود به دلیل نوع پوشش خود از این رقابت‌ها حذف شد. اکنون سرمربی این تیم حرف‌های بسیار تکان دهنده و در عین حال تأمل برانگیزی را در مورد حذف ملی‌پوشانش از این رقابت‌ها بیان کرد.

تیم کومیته بانوان کاراته ایران با شکست تیم چین در فینال دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا برای نخستین بار به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

روز سوم از رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا با درخشش نمایندگان کشورمان همراه بود تا مجموع مدالهای ایران در طول سه روز برگزاری به عدد 28 برسد.برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: