خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->خبر ها
 
1396 مهر 27 / 2017 October 19
 
خبرها
سرمربی تیم ملی تکواندوی مردان ایران گفت: یوسف کرمی بعد از دو سال دوری از مسابقه‌های رسمی، سرانجام در تورنمنت هلند روی شیاپ چانگ می‌رود.

کادرفنی تیم ملی تکواندوی بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی اینچئون معرفی شدند.

رقابت های بین المللی تکواندو جام فجر از امروز در خانه تکواندو فدراسیون تکواندو برگزار خواهد شد.

برگزاری رقابت های جام باشگاه های تکواندو آسیا تنها با حضور 3 کشور خارجی از فدراسیونی که با مشکلات متعدد مالی دست به گریبان است عجیب است.

محمد باقري معتمد تكواندوكار المپيكي كشورمان، روز گذشته با حضور در باشگاه استيل البرز، مبلغ قرارداد فصل 92 خود را به باشگاه بازگرداند.

رده‌بندی جدید تکواندوکاران برای کسب سهمیه المپیک 2016 اعلام شد که دو ایرانی از این رنکینگ خارج شدند.

یک تکواندو کار ترکیه ای در جریان مسابقات خود در شهر لوکسور مصر در حین مسابقه با رقیب خود به زمین افتاد و به بیمارستان انتقال یافت.

اسامی داوران بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو بین المللی جام فجر اعلام شد.

مراسم افتتاحيه هجدهمين دوره رقابتهاي قهرماني كشور بانوان عصرامروز با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان، فدراسيون تكواندو و سفارت كره برگزار شد.

با گذشت بیش از یک ماه از انتخابات فدراسیون تکواندو این فدراسیون هنوز کادر مدیریتی داخلی خود را نشناخته است.

کاپیتان تیم ملی تکواندوی نوجوانان در اولین سال حضورش در لیگ برتر بزرگسالان درخشش زیادی داشته و در همه مبارزاتش پیروز شده است.

کادر فنی تیم ملی ، 10 تکواندوکار را به منظور برگزاری تمرینات مشترک با تیم های هند و بلژیک، به اردو دعوت کرد که نام یوسف کرمی نیز در میان دعوت‌شدگان قرار دارد.

چهارمین دوره رقابت‌های تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا از دوم اسفند‌ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

سرمربی تیم ملی تکواندو از انجام صحبتی ویژه با یوسف کرمی در مورد بازگشت به تیم ملی خبر داد.

شنیدن این تحلیل از کسی که با ریاست خود بر فدراسیون تکواندو در بیش از یک دهه خاطرات خوبی را رقم زده بود شوکه کننده بود.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو طی پیامی انتخاب مجدد پولادگر به عنوان رییس فدراسیون تکواندوی ایران را تبریک گفت.

بعد از همه این تنش‌ها هادی ساعی پر افتخارترین ورزشکار ایران در المپیک که کاندیدای ریاست فدراسیون بود و عزم خود را برای حضور در انتخابات فدراسیون تکواندو و تصدی ریاست این فدراسیون جزم کرده بود با حکم سازمان بازرسی کل کشور و بدلیل عضویت در شورای شهر تهران نتوانست در این انتخابات شرکت کند.

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو در حالی امروز چهارشنبه برگزار شد که پولادگر با کسب 34 رای برای چهار سال دیگر هدایت این فدراسیون را برعهده گرفت.

هادی ساعی پس از آن که نتوانست در مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو شرکت کند، گفت: در مورد این اتفاقات به فدراسیون جهانی شکایت می‌کنیم.

هفت تن از کاندیداهای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از او خواستند سرپرستی برای فدراسیون تعیین کند.برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: