خريد vpn خرید کریو خرید vpn خرید فیلترشکن vpn
Gol.IR | گل ->خبر ها
 
1396 مهر 26 / 2017 October 18
 
خبرها
برترین رییس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و مربیان زن و مرد از نظر اخلاق در هفتمین همایش «فرزندان آفتاب» با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان معرفی شدند.

رییس هیات داوران هفتمین همایش نسل آفتاب می‌گوید اگر در ورزش هدف فقط پول، بردن و نتیجه‌گرایی باشد، مجالی برای اخلاق باقی نمی‌ماند.

با وجودیکه مدت‌ها از مطرح شدن صحبت‌های ضد و نقیض در رابطه با چگونگی فروش ساختمان گاندی، تقلب‌های صورت گرفته و اختلافی که در همین رابطه میان رئیس و نایب رئیس پیشین کمیته ملی المپیک ایجاد شد، می‌گذرد هنوز هیچ حکم مشخص و نهایی در رابطه با پرونده این ساختمان جنجالی اعلام نشده.

دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و یکی از رزمندگان حاضر در عملیات خیبر می گوید: من پس از پیروزی انقلاب نزدیک به سه سال عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودم که با شروع جنگ تحمیلی همچون بقیه سربازان امام خمینی (ره) به جبهه حق علیه باطل شتافتم.

مراسم شاهین اخلاق با حضور وزیر ورزش و شماری از چهره‌های سرشناس ورزشی برگزار شد.

معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: شورای عالی ورزش بعد از وقفه ای حدود هشت ساله تا پایان سال جاری به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل می شود.

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان مجلس شورای اسلامی تکلیف حضور نمایندگان خانه ملت در انتخاب فدراسیون‌های ورزشی را روشن کرد و بر این اساس پرونده‌ حضور سید مهدی هاشمی در مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی بسته شد.

وزیر پیشین ورزش و جوانان از اظهارات «احمد دنیامالی» در شبکه ۲ سیما انتقاد کرد.

وزیر ورزش و جوانان می گوید تمام پیام های دریافت شده در صندوق الکترونیکی مستقیمش را شخصا می خواند و همچنین گروهی را مامور کرده تا سرنوشت هر پیام را تا گرفتن نتیجه نهایی دنبال کنند. جالب است بدانید تا به حال نزدیک به هزار ایمیل برای وزیر ورزش و جوانان ارسال شده است.

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در پی حادثه تلخ دیزین و به کما رفتن نوید شاهسوندی، بررسی علل حادثه و برخورد با خاطیان را خواستار شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از استفرار حسابرس های مورد تائید در فدراسیون های ورزشی خبر داد.

دکتر حسن روحانی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان قول حمایت دولت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی و کاروان ورزش ایران در بازی‌های آسیایی را داد.

وزیر ورزش و جوانان رضا حسنی­خو را به عنوان مشاور خود و مدیر کل حراست وزارتخانه منصوب کرد.

در حالی که چند ماه از فعالیت وزیر جدید ورزش و جوانان می‌گذرد و او برای برخی معاونت‌ها و پست‌های مختلف احکامی را صادر کرده اما گفته می‌شود برخی تصمیمات برای این انتصابات از سوی افرادی گرفته می‌شود که خارج از مجموعه وزارتخانه هستند

رئیس شورای المپیک آسیا با ارسال پیامی از بهرام افشارزاده به پاس سال‌ها تلاش و سخت‌کوشی و خدمت به ورزش تقدیر و تشکر کرد.

دبیر پیشین کمیته ملی المپیک با انتشار پیامی خواستار به تعویق افتادن مراسم تجلیلش شد.

از تمبر یادبود بهرام افشارزاده در مراسم اختتامیه مسابقات تنیس روی میز جام‌فجر رونمایی شد.

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در بیمارستان از پیمان یوسفی عیادت کرد. این مجری تلویزیون روز جمعه بر اثر یک سانحه دچار آسیب‌دیدگی شدید شد.

اهالی ورزش در نظر دارند با برگزاری مراسمی از دبیر کل سابق کمیته ملی المپیک تجلیل کنند.برنامه بازی ها
 

به ما امتياز بدهيد: